Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moja nowa pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moja nowa pasja

mirabelka 09:41, 07 cze 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Zaczynam w tym roku od zera. W zeszłym roku nasz ogród ograniczył sie tylko do trawy teraz planuje, kupuje sadzam, przesadzam i czytam ogrodowisko.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
Gardenarium 10:50, 07 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajnie, że założyłaś wątek, zobaczysz jak ogród będzie się zmieniał jak błyskawica
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mirabelka 07:02, 08 cze 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Niestety przez te burze mam problem z netem i nie moge dodać zdjęć a chciałam prosić o kilka rad. no cóż może później. Mam jednak pytanie. Przy samym domu pasadziłam różne rosliny, sa żurawki, hosty, świerk conika, sosna karłowata, tawuła chińska, jest tez bukszpan - czym wypełnić miejsca gdzie widac ziemie czy kora czy czyms innym czy poprostu zostawic ziemie i czekac az rosliny zarosną?
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 17:49, 09 cze 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62

żurawki niestety coś zmarniały pewnie będe musiała zakupić nowe
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 17:31, 11 cze 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Dzisiaj nie najlepszy dzień w pracy, ale powrocie z niej zastałam pomalowaną donicę, zabrałam się więc do upiekszania mojego tarasu i oto efekt.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
Welka 21:21, 11 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam na ogrodowisku!
Żurawki zostaw, jeśli są niedawno wsadzone to czasami oklapną, deszcze przestaną padać, wyjdzie słonko i powinny wyładnieć. Tym bardziej czerwonym możesz obciąć kwiatki, to tez trochę wzmocni roślinki. One są wsadzone w glinę czy ziemia od deszczu taka się zrobiła?
Co za cudo wsadziłaś do donicy na tarasie?
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
mirabelka 17:08, 12 cze 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Ziemia u nas nienajlepsza niestety, coś ala glina ale wczoraj przesiekałąm całą rabtę i podsypałam rośliny lepszą ziemią, powinno to im dobrze zrobić. W donicy na kratce wsadziłam cytryniec chiński, gipsówkę ogrodową ale niestety ta roślinka z różowymi kwiatami nie jest mi znana, poradziłą mi to Pani z zaprzyjaźnionego centrum ogrodniczego. Dzisiaj zasile je nawozem aby się zebrały w sobie.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 07:56, 30 lip 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Postanowiłam w tym roku skupic sie na posadzeniu drzew, zalezy mi aby dośc szybko rosły aby wypełniły działkę i to jak naszybciej. Mamam juz 3 brzózki, wierzbe, i kilka sosenek i jak narazie to tyle, gdybym mogła prosic o porade jakie drzewa lisciaste i iglaste warto posadzic będe bardzo, bardzo wdzięczna.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 14:46, 31 lip 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Taki ogród mi się marzy, ale kiedy to marzenie się spełni?
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
dora75 20:38, 31 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Witaj. Z ogrodem szybko się nie da, trzeba cierpliwości, cierpliwości i cierpliwości. Sadzić, patrzeć jak rośnie to wielka frajda.
Marzenia się spełniają.
Pozdrawiam
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies