Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moja nowa pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moja nowa pasja

mirabelka 13:58, 29 paź 2013

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
W moim ogrodzie od strony południowej postawiony jest murek, który wzmacnia brzeg niestety jest on na wprost tarasu. Obsadziłam go pnączem ale nie mam zupełnie pomysłów na zagospodarowanie go. Nie wiem czy sadzić cos na górze czy niżej tak aby go zasłonić. Brak mi koncepcji.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 09:52, 03 kwi 2014

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Przespałam zimę, teraz powracam Czas wyjść do ogrodu i zacząć działać. A tak na poważnie to pracuje juz ostro: miejsce na mały warzywnik przygotowane, trawa po zimie wygrabana teraz tylko ja zasilić, hortensje na allegro zamówione- czekam na dostawe. Teraz planuje nastepne rabaty ku zgrozie mojego męza bo ciągle cos zmieniam i przesadzam...na cóż kobieta zmienna jest.
Pozdrawiam wszystkich ogrodników ogrodowiska
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
Piotr_ 18:33, 13 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Będę obserwował ogród ja też z Podkarpacia
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Marysia 19:57, 27 cze 2014


Dołączył: 23 lis 2013
Posty: 152
Witam Cię serdecznie. Jesteśmy chyba bliskimi sąsiadkami jak zauważyłam na mapie ogrodów. Będę do Ciebie zaglądać - pozdrawiam.
____________________
Mój skromny ogródek
mirabelka 22:25, 27 sie 2014

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Pomalutku mój ogród się zmienia. Czerpiąc inspirację z dzieł Pani Danusi tworzę swój ogród. Nigdy nie sądziłam, że będzie mi to sprawiało tyle radości. Obserwując zbliżająca się jesień myślami jestem już w ogrodzie na nastepna wiosnę i projektuję w myślach i na papierze koleja częśc ogrodu. Hortensje lima light pięknie zakwitły - zaczynają się przebarwiać z bieli na róż. Żurawki na stałe zakosciły w moim planie upiększania ogródu. Walczę jeszcze o byt host w moim ogrodzie - obym nie przegrała go z jej największym wrogiem ślimakiem...brr.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 09:16, 25 wrz 2014

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
mirabelka 09:17, 25 wrz 2014

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
To moja tegoroczna praca, cieszy teraz moje oko i daje satysfakcję.
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
anetta 20:44, 07 lut 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Witam, wiosna już niedługo wiec życzę powodzenia w zakładaniu ogrodu i pozdrawiam
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
mirabelka 17:27, 06 maj 2015

Dołączył: 26 maj 2013
Posty: 62
Na pisanie często czasu brak, ale do ogrodowiska zaglądam często - podpatruje i czytam i uczę się. Moja pierwsza kawa na tarasie w tym sezonie, jak ja lubię te poranki- ptaki śpiewają , rosa błyszczy w słońcu a ja z kawką się tym delektuje
____________________
Katarzyna-Ogród moja nowa pasja
Hogata 14:34, 13 maj 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj.

Pokaż swój ogród, przez ten czas na pewno się zmienił
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies