Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sosnowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Sosnowo

Mathildis 22:03, 10 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
danuta_ napisał(a)


Posadziłam dzis hosty - niech prowadzą do miejsca wypoczynku




A co to za trawa w tle - za trawniekiem? Wiem wiem masło maślane, ale jak to inaczej napisać
Bardzo ciekawie tu wygląda.

P.S. Dziękuję za wizytę i tak jak pisałam będę podglądać, zgapiać i dopingować
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
danuta_ 22:11, 10 cze 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Mathildis napisał(a)

A co to za trawa w tle - za trawniekiem? Wiem wiem masło maślane, ale jak to inaczej napisać
Bardzo ciekawie tu wygląda.

P.S. Dziękuję za wizytę i tak jak pisałam będę podglądać, zgapiać i dopingować


Mathi, za trawnikiem w tle rosną irysy - na tym zdjęciu powyżej juz po przekwitnięciu - poniżej w trakcie kwitnienia.

Zaglądaj - ja też w miarę czasu i mozliwości będę śledzić poczynania - ogród pod koronami sosen jest trudnym wyzwaniem i cięzki w pielęgnacji, ale ma swój niepowtarzalny urok
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
AgnieszkaW 22:16, 10 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, przyszłam z rewizytą i zachwycam się zmianami w Twoim ogrodzie. Wszystko tak pięknie dopieściłaś. Bardzo elegancki wgłębnik, rabaty z tawułą prześliczne. Cięte iglaki super wyglądają, muszę koniecznie niektórym swoim też nadać jakiś ciekawszy kształt. Zaczęłam od bonzaj z modrzewia odmiany "Diana' (ma takie pokręcone gałązki). Sprawdzianem dla moich poczynań była wczorajsza wizyta rodzinki, która myślała, że jakiegoś wypasionego bonzaja kupiłam (hi, hi), a to dopiero pierwszy rok cięcia i formowania. Warto formować niektóre iglaki (nie wszystkie), u ciebie są ślicznie wkomponowane w rabaty. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mathildis 22:47, 10 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
danuta_ napisał(a)


Mathi, za trawnikiem w tle rosną irysy - na tym zdjęciu powyżej juz po przekwitnięciu - poniżej w trakcie kwitnienia.

Zaglądaj - ja też w miarę czasu i mozliwości będę śledzić poczynania - ogród pod koronami sosen jest trudnym wyzwaniem i cięzki w pielęgnacji, ale ma swój niepowtarzalny urok


Tak podejrzewałam. Ja też planowałam Irysy przy trawie na jednej rabacie i teraz mnie upewniłaś, że będą fajnie wyglądać. Na razie siedzą w doniczkach, bo dopiero na wiosnę były posiane.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
zbigniew_gazda 06:47, 11 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Powtórzę za Marzenką- jak dobrze że to wszystko widziałem na żywo w czasie spotkania. Zdjęcia nigdy nie oddadzą tego co można zobaczyć w realu. Pięknie Danusiu. Pozdrawiamy.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Mila 21:29, 11 cze 2013


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Bardzo lubię zdjecia przed/po, ale gdyby nie komentarz Zbyszka pomyslalabym że photoshop zrobil swoje. rosliny idealne nieprawdopodobnie.
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Tess 21:41, 11 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
Danusiu, uwielbiam zdjęcia przed/po. Dają nadzieję
Wgłębnik w sosnowym zagajniku nieustannie mnie zachwyca.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
brysia 17:13, 12 cze 2013


Dołączył: 24 maj 2013
Posty: 220
danuta_ napisał(a)
Porównania
06.06.2009

10.06.2013


06.06.2009

2013


Boskie zdjęcia! Najbardziej lubię patrzeć na takie porównania, tylko 4 lata a tak się wszystko rozrosło.
Wygląda pięknie. Ślicznie wystrzyżone te jałowce. Twój ogród jest jednym z tych, które najbardziej lubię podglądać. Proszę o więcej zdjęć!
____________________
Ogród przy potoku , Ogród przy potoku- reorganizacja, projekty
danuta_ 07:54, 15 lip 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Pysznogłówka, jak co roku zachwyca







____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
reni 07:56, 15 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Ależ ona śliczna..pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies