Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sosnowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Sosnowo

ka1sia 22:21, 05 wrz 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Danusiu, ale wrzosowisko... wow... cudne! mam pomysł!!!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
monteverde 22:21, 05 wrz 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
danuta_ napisał(a)
a tu skromny zastępnik .... oj , ile lat rzeba będzie czekać, aż ona urośnie....


Danuś ani się spostrzeżesz jak urośnie ja tak mialam w rajskim ze świerkiem srebrnym , dostałam w prezencie metrowego a po kilku latach pod niebo sięga
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 08:58, 06 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wiedziałam gdzie dziewczyny z sosnami w ogrodzie mogą szukać inspiracji

A ja co idę i patrzę na bukszpany to Ciebie wspominam.... kilka razy dziennie I dlatego lubię rośliny które dostałam.. bo wtedy o ludziach sie sobie przypomina

U mnie też były straty z powodu wichury.. ale tej pierwszej, druga mnie minęła. Al dzięki temu mam już pomysł na zupełnie nową aranżację frontu.... nie ma tego złego .....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 20:14, 06 wrz 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Sosny szkoda Ale dostajesz naganę za tak małe dawkowanie zdjęć - wrzosowisko i trawiasta rabata mnie powaliły!!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
marzena 20:18, 06 wrz 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Danusiu, no pięknie u Ciebie, dodam, jak zwykle
Twój ogród był pierwszym, który zobaczyłam 'na żywo' i trochę się załamałam...myśląć o swoim
ale zawsze bardzo miło wspominam to moje pierwsze spotkanie ogrodowiskowe u Ciebie
sosny szkoda ale widzę, że nie załamujesz rąk , tylko działasz
____________________
marzena O....!
Rench 23:16, 06 wrz 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
mirabelka napisał(a)
Piękny ogród, co ja bym dała żeby mój chociaż częściowo tak wyglądał. Będę podpatrywać i szukać inspiracji

Dołączam się do westchnień
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
zbigniew_gazda 09:18, 08 wrz 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Danusiu dziękuję za odwiedziny mojego wątku. Też wspominam spotkanie ogrodowiskowe u Ciebie. Najbardziej podobają mi się trawy Z i ML . Śliczne są. Pozdrawiamy z Krysią.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
danuta_ 18:33, 08 wrz 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
asc napisał(a)
Danusia, wiesz jak Cię lubię.. za to jaka jesteś.. przede wszystkim za to.... pamiętam Twoja pomoc... .... i tylko dlatego Cię nie zbije. Tylko dlatego! Takie śliczności pokazujesz tylko po wywołaniu do tablicy.... toż to karygodne. Ale na wreszcie 100 stron.... gratki wielkie.... i znów nie zbije tylko dlatego, że Cie lubię Takeigo ogrodu to powinno być 1000 stron! I dalej byłoby mało.
W tym tygodniu nie mam szans.... potem zapowiadają deszcze.. ale co tam.... musimy się spotkać..

A może jakie spotkano lokalne???? 10 ma przyjechać do mnie Renia... 12 Kondzio..... może by tak zrobić odwiedziny ???? Niezobowiązujące i tylko kawusia.. Co ty na to??


Aniu, no to ta setka jednym słowem życie mi uratowała
Miło mi , że pamietasz o mnie - ja oczywiście spotkanie z Tobą tez wspominam - nie często się spotyka tak żywiłową i wesołą osobę. Pozdrownienia przsyłam również dla mamy i M
Cieszę się, że pomyslałaś o mnie organizując nowe spotkanko - fajnie byłoby sie zobaczyć, pogadać i dobrą kawkę wypić, ale niestety pracuje teraz 40 km od Rzeszowa i nie mam mozliwości nawet na ekspresowa kawę się wyrwać - przepraszam, ale sezon u mnie gorący, więc pozostaje mi życzyć miłych chwil w ogrodowiskowym gronie. Ale co się odwlecze ....
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
danuta_ 18:36, 08 wrz 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Kondzio napisał(a)
ja z chęcią się przyłączę hi hi hi bylibyśmy wolni 12.09 2013 r. 11:30

Kondzio, udanego spotkania życzę - tym razem, choc tak blisko niestety nie dam rady, ale będę z Wami myślami - pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
danuta_ 18:38, 08 wrz 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Tess napisał(a)


Święte słowa, Aniu.


Pozdrawiam Tereniu i Grembosiu - zdjęć mam sporo - tylko tego czasu ciagle brakuje - pewno zimą ponadrabiam
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies