Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Loczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Loczka

Madziarzeszow 06:53, 16 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Piękny domek , a ogród piękny też się robi , nie długo będzie budził zachwyt
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
katiaxx 07:56, 16 sie 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Witam przeszłam Twój wątek oglądając tylko zdjęcia, zainteresował mnie Twój klon shirasawy- też go mam ale gdziez mojemu do twojego, mój sczerwieniał, liście - te młodziutkie - jakby popalone na końcach, co zrobiłeś że twój jest nadal taki świetlisty ? i tak pięknie rośnie, zaprawiałeś kompostem ?

Poza tym Twój ogród jest fantastyczny ; on żyje, jest woda i pies i kot i dzieciaki, sama radość,świetnie go zaplanowałeś , jesteście super rodzinką, to widać

i wszystko Ci tak pięknie rośnie.

Zauważyłam tez taką niedużą rabatkę, przepraszam, czy nie myślałeś aby ją ożywić wrzosami i np. jasnym iglakiem typu sosna winter gold , gdy na nią spojrzałam - od razu je tam zobaczyłam.

Zaznaczam Twój wątek, będe zaglądać


Lukasz2013 napisał(a)
Zmiany na rabacie, delikatne odzesadzenia i zamiana kamienia na kore.



Oraz za radą P. Danusi przeniosłem kostkę bukszpanową z trawnika na rabatke.


____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Lukasz2013 08:37, 16 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
katiaxx napisał(a)
Witam przeszłam Twój wątek oglądając tylko zdjęcia, zainteresował mnie Twój klon shirasawy- też go mam ale gdziez mojemu do twojego, mój sczerwieniał, liście - te młodziutkie - jakby popalone na końcach, co zrobiłeś że twój jest nadal taki świetlisty ? i tak pięknie rośnie, zaprawiałeś kompostem ?

Poza tym Twój ogród jest fantastyczny ; on żyje, jest woda i pies i kot i dzieciaki, sama radość,świetnie go zaplanowałeś , jesteście super rodzinką, to widać

i wszystko Ci tak pięknie rośnie.

Zauważyłam tez taką niedużą rabatkę, przepraszam, czy nie myślałeś aby ją ożywić wrzosami i np. jasnym iglakiem typu sosna winter gold , gdy na nią spojrzałam - od razu je tam zobaczyłam.

Zaznaczam Twój wątek, będe zaglądać




Witam w moim ogrodzie. Dziękuje za opinie i sugestie. Myślę , że to dobry pomysł by ożywić tą rabatkę. Są tam co prawda róże ale jak przekwitną to rzeczywiście kolor staje się monotematyczny. Popracuje nad tym. Co do klona to nic z nim nie robie. Posadzony przy różach pnących świetnie się ma. Dziękuje i zapraszam.
Lukasz2013 14:06, 16 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984



Jag_58 17:23, 16 sie 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Lukasz2013 napisał(a)




A to ci kot alpinista i jaki fotogeniczny mam takie 2 ,i tez uwielbiają pergole
____________________
Jagoda
bdan 22:30, 17 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Łukasz na Skrzycznym byłam, machałam do Ciebie, mam nadzieję, że widziałeś. A jakby nie to macham jeszcze u siebie
Aneczka 07:22, 18 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Witam Łukaszu, bardzo mi się u ciebie podoba! Trafiłeś w mój gust, nie mogę się napatrzeć Bardzo mi się podoba ten taras, w najbliższym czasie planuję podobny również w tym kolorze. Tylko zastanawiam się nad zadaszeniem, bo planowałam coś w stylu pleksy, ale zaciekawiło mnie bardzo twoje zadaszenie. Co to za materiał jeśli można zapytać i jaki jest w utrzymaniu? Nie przemaka przy mocniejszym deszczu? Pozdrawiam

Lukasz2013 napisał(a)
Kilka foci z dzisiaj:


____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Lukasz2013 11:32, 18 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Aneczka napisał(a)
Witam Łukaszu, bardzo mi się u ciebie podoba! Trafiłeś w mój gust, nie mogę się napatrzeć Bardzo mi się podoba ten taras, w najbliższym czasie planuję podobny również w tym kolorze. Tylko zastanawiam się nad zadaszeniem, bo planowałam coś w stylu pleksy, ale zaciekawiło mnie bardzo twoje zadaszenie. Co to za materiał jeśli można zapytać i jaki jest w utrzymaniu? Nie przemaka przy mocniejszym deszczu? Pozdrawiam



Witam. Fajnie, że Ci się podoba. Materiał zamawiałem na all typ żagla przeciw promieniom uv na wymiar koszt z 80 zł 3.5x3.5 m. Tanio. Minus to to ze nie jest to materiał przeciwdeszczowy i przemaka. Mozna go myć myjką. Nie brudzi się. To coś syntetycznego. Pozdrawiam
Aneczka 16:53, 18 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Dziękuję ci za odpowiedź Szkoda że przemaka, w takim razie zadowolę się chyba poliwęglanem, bo słyszałam że jest lepszy od pleksi.
Mój ogród też ma 4 lata, ale daleko mu do twojego. Masz bardzo ładny zadbany ogród i piękny dom
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Lukasz2013 17:40, 18 sie 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Aneczka napisał(a)
Dziękuję ci za odpowiedź Szkoda że przemaka, w takim razie zadowolę się chyba poliwęglanem, bo słyszałam że jest lepszy od pleksi.
Mój ogród też ma 4 lata, ale daleko mu do twojego. Masz bardzo ładny zadbany ogród i piękny dom


Dziękuje. To moja pasja i daje mi radość prawie jsk mój synek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies