Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Loczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Loczka

babka 20:25, 15 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wszystko wysprzątane, wylizane wręcz! ... łącznie z paluszkami Smakowitości serwujesz, smaka na noc robisz i jak tu o linię dbać ha ?
Domek na drzewie - spełnienie dziecięcych marzeń i kot akrobata załapał się na rozrywkę
Pozdrawiam
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Lukasz2013 20:51, 15 lis 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
babka napisał(a)
Wszystko wysprzątane, wylizane wręcz! ... łącznie z paluszkami Smakowitości serwujesz, smaka na noc robisz i jak tu o linię dbać ha ?
Domek na drzewie - spełnienie dziecięcych marzeń i kot akrobata załapał się na rozrywkę
Pozdrawiam


Witaj. Prawda jestem czasem za bardzo pedantyczny ale tak juz mam. Paluszki pyszne. Coz o linie wypadało by zadbać ale odkładam to ile się da. domek to Dziadek własnoręcznie zrobił jest super. Pozdrawiam
babka 20:55, 15 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Lukasz2013 napisał(a)


Witaj. Prawda jestem czasem za bardzo pedantyczny ale tak juz mam. Paluszki pyszne. Coz o linie wypadało by zadbać ale odkładam to ile się da.

Pedanterii nigdy dość zwłaszcza w męskim wydaniu bo to rzadkość co do dbania o linię, Ty odkładasz a ja zarzuciłam nie jest mi z tym fajnie ale co zrobić kiedy jeść się chce
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Lukasz2013 12:33, 16 lis 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
No niestety te cholerne kuny znalazły kolejne wejście pod dach. Jutro kolejna część walki. A dzisiaj po relaksie z Mają i Małą Mi objadek w moim wykonaniu:

Dzisiejsza propozycja objadowa. Oczywiscie pierś z kurczaka grilowana w posypce paprykowej z sosem grzybowym z dodatkiem marchewki i groszku z nutą florystyczną


Ewa777 15:10, 16 lis 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Łukasz, musisz założyć wątek kulinarny. Koniecznie. A może już masz, to podaj nam linka. Lubię takie inspiracje

Jestem ciekawa jak zawijasz parówki w ciasto francuskie. Wygląda, że kroisz je na wąskie paski, ale może się mylę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Lukasz2013 16:05, 16 lis 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Ewa777 napisał(a)
Łukasz, musisz założyć wątek kulinarny. Koniecznie. A może już masz, to podaj nam linka. Lubię takie inspiracje

Jestem ciekawa jak zawijasz parówki w ciasto francuskie. Wygląda, że kroisz je na wąskie paski, ale może się mylę


Miło mi że się podoba. Ciasto kroję na paski kładę na nie parówkę i roluję po paskach. Proste i bezproblemowe i dobrze smakuje. Co do wątku to chyba muszę o tym pomyśleć bo Danusia mnie opierdzieli, że nie ogrodowe focie daje pozdrawiam
malgorzata_s... 19:07, 16 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Łukasz kurka, co tu zaglądnę to głodna jestem Przestań bo zacznę na obiady przychodzić A tak serio to niesamowity jesteśPozdrówka
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Lukasz2013 19:23, 16 lis 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Łukasz kurka, co tu zaglądnę to głodna jestem Przestań bo zacznę na obiady przychodzić A tak serio to niesamowity jesteśPozdrówka


Oj tam oj tam to zapraszam na przysmaki. Coś trzeba robić jak pogoda średnia. Obmyślam prace ogrodowe na wiosnę. Muszę zacząć od pierwszego ciecia thuji i po tym zabiegu biorę się z rabatki no i czko wodne chciałbym rozbudować. A dzisiaj normalnie nie wytrzymałem jak zobaczyłem 3 miejsca pod gąsiorami na dachu przez które kuny mi włażą do podbitki i o godz. 17 pojechałem do firmy po dużą drabine i załatałem te dziury specjalną taśmą dachową. Zobaczymy rano czy to coś dało. Już mnie wnerwia ta nierówna walka. Pozdrawiam Gosiaczku serdecznie.

A ty nasza Julcia z nową zabawką



babka 19:26, 16 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Lukasz2013 napisał(a)


Miło mi że się podoba. Ciasto kroję na paski kładę na nie parówkę i roluję po paskach. Proste i bezproblemowe i dobrze smakuje. Co do wątku to chyba muszę o tym pomyśleć bo Danusia mnie opierdzieli, że nie ogrodowe focie daje pozdrawiam

Wypróbuj ciasto francuskie wyłożyć salami, zrolować i pokroić w plastry. Upieczone krążki to rewelacyjne przekąski
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Lukasz2013 19:28, 16 lis 2014


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
babka napisał(a)

Wypróbuj ciasto francuskie wyłożyć salami, zrolować i pokroić w plastry. Upieczone krążki to rewelacyjne przekąski


Dzięki. Fajny pomysł na przekąski dla gości. Przy najbliższej okazji przetestuje. Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies