Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapach ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapach ziemi

Agnieszka_B 09:37, 28 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
zawitka napisał(a)
Witaj Agnieszko i poprosimy o fotki Pozdrawiam słonecznie w niedzielę lipcową



Dziekuje za powitanie Co do zdjęc to znow mi nie wchodzą , czyzby ten upał tak wpływał ...
____________________
zapach-ziemi
AgnieszkaW 11:55, 28 lip 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj. Jak miło Agnieszko, że założyłaś swój wątek. Piękny tytuł - świadczy o dużej wrażliwości, niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak pachnie ziemia - szczególnie taka świeżo zaorana, przekopana (ja również znam zapach, a nawet smak ziemi). Ty jesteś częstym gościem u mnie, teraz ja odwzajemniam wizytę u Ciebie. Pokaż swój "Zapach ziemi". Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
monteverde 12:00, 28 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Agnieszko, masz problem ze zdjęciami, wszyscy mamy ale admin stara się to naprawić, musimy uzbroić się w cierpliwość, piękny tytuł wątku, no właśnie czy ludziska znają zapach ziemi? też lubię ją wąchać szczególnie jak robię rozsady lub coś sieję pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Agnieszka_B 13:18, 28 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj. Jak miło Agnieszko, że założyłaś swój wątek. Piękny tytuł - świadczy o dużej wrażliwości, niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak pachnie ziemia - szczególnie taka świeżo zaorana, przekopana (ja również znam zapach, a nawet smak ziemi). Ty jesteś częstym gościem u mnie, teraz ja odwzajemniam wizytę u Ciebie. Pokaż swój "Zapach ziemi". Pozdrawiam



Dziekuje za miłe przyjęcie i słowa
a najbardziej kocham taką wilgotną ziemię - wtedy łapska wsadzam po łokcie aż trudno uwierzyć że w godzinach pracy czasem bywam pańcią na szpilkach ze skłonnoscia do egzaltacji . Na szczęscie tylko bywam.

W Twoim ogrodzie jestem codziennie przynajmniej na chwile, to już rytuał

pozdrawiam

____________________
zapach-ziemi
Agnieszka_B 13:20, 28 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
monteverde napisał(a)
Witaj Agnieszko, masz problem ze zdjęciami, wszyscy mamy ale admin stara się to naprawić, musimy uzbroić się w cierpliwość, piękny tytuł wątku, no właśnie czy ludziska znają zapach ziemi? też lubię ją wąchać szczególnie jak robię rozsady lub coś sieję pozdrawiam




Dzękuje za miłe przyjęcie i informacje- zatem od jutra postaram się powklejac troche zdjęć .

Też serdecznie pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
gierczusia 15:06, 28 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Witaj ... Fantastyczna Kobieo z odrobiną autoironii ... Niewiele jest osób , które potrafią się nazwać egzaltowaną pańcią w szpilkach ... Gratuluję odwagi ... Buziaki wielgaśne .. I napisz troszku z jakiego kawałeczka Śląska jesteś , bo to wszak spory obszar .. A więc witaj .. Czekamy na fotki , problemy z nimi rzeczywiście są " odgórne "

... Ale zrobiłam telegraficzny skrót . ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
sylllwia 15:21, 28 lip 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Witam sąsiadkę trafiłam do Ciebie bo dodałaś w swoim podpisie tytuł wątku.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
leon60 15:53, 28 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Witaj czekam na kolejne wpisy i zdjęcia
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Magda70 11:05, 29 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Witaj
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
MalgosiaR 11:16, 29 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
OO, ja tez chetnie sie przylacze. Nie moge sie juz doczekac zdjec.
Cieplo witam i pozdrawiam
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies