Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

Ania_ogrodni... 11:12, 06 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Witam serdecznie,
Mam na imię Ania, jestem z wami już jakiś czas, i do dnia 03.08.2013 tylko oglądałam, podziwiałam, marzyłam.... o własnym ogródku. A że marzenia się spełniają to właśnie 3 dni temu kupiliśmy ogródek działkowy ROD. Działeczka na tą chwilę jest strasznie zapuszczona, bo nikt o nią nie dbał od ponad roku, ale teraz to się zmieni Z Waszymi radami, inspiracjami jestem uzbrojona w potężną broń i oby tylko sił i czasu starczyło. Mam też małych pomocników córcię czteroletnią Liliankę i i córcię prawie pięciomiesięczną Alicję no i Maćka - Mike'a męża, który mimo wcześniejszych oporów jeśli chodzi o działkę bardzo entuzjastycznie nastawia się do czekających tam na nas prac. Zaklepał sobie temat trawnika i mówi, że zrobi taki trawnik, że mucha nie siada ale tak myślę że tam to nie tylko muchy będą siadać
Wstawię tutaj kilka zdjęć. Działeczka ma 280 m2. Planu jeszcze nie stworzyłam. W wolnej chwili go namaluję i wstawię.
W tym sezonie to raczej większych posunięć nie będzie w planie jest pozbycie się chwastów, stworzenie miejsca wypoczynku dla dzieciaczków . Jeśli chodzi o tworzenie rabat- moje marzenie to raczej już na przyszły sezon, gdyż wszystkie środki zostały przeznaczone na zakup owej działki i na nasadzenia brak funduszy, ale to może i dobrze, bo przez całą jesień będę planować, planować, planować.
Zapraszam wszystkich do komentowania, udzielania cennych wskazówek, jestem początkującą ogrodniczką, więc wszelkie uwagi wskazane.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 11:15, 06 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
A tutaj zdjęcia oto lewa strona działki
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 11:21, 06 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Tutaj imponujący środek działki
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 11:23, 06 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Tutaj prawa strona
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 11:33, 06 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
I oczywiście ja i moja ekipa podczas zabawy w pracę , wypoczynku i pierwszego obiadku na działce ( nie sądziliśmy że tak długo tam będziemy i zaczęło na burczeć w brzuszkach a grilla jeszcze nie ma
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 19:41, 06 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
A oto co dostaliśmy gratis od poprzednich właścicieli

Gniazdo os w wychodku , na szczęście dzisiaj dzielni Panowie strażacy przyjechali i je zabrali.

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Gardenarium 20:23, 06 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, mamy sporo ogródków działkowych na Ogrodowisku, na pewno trafisz na przyjazne osoby które będą wspierać w ciężkiej pracy ogrodowej. Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ania_ogrodni... 20:43, 06 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Dziękuję Danusiu, tak, wiele pracy ciężkiej mnie czeka, chodź pewnie do końca nie zdaję sobie z tego sprawy , ale grunt do dobre chęci, a tych mi nie brakuje. Widzę właśnie, że tworzycie tutaj wspaniałą społeczność zarażoną wielką pasją, dzielicie się doświadczeniem i inspirujecie
Wieczorami, a nawet nocami zaglądam do Waszych ogródków, szukając porad i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
AgnieszkaW 20:48, 06 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj, zajrzyj do Debry, ona też ma działkę tak jak Ty, tylko że już pięknie urządzoną, może jakieś inspiracje załapiesz? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Ania_ogrodni... 13:29, 07 sie 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Dzięki Agnieszko, tak rzeczywiście piękna działeczka u Debry, ale się wczoraj zaczytałam, a to dopiero początek lektury Pozdrawiam również.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies