Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

Edyta10 18:34, 30 kwi 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Oj to trawka niedługo będzie
Wiosna piękna, tulipki śliczne a serduszkę też lubię , rośnie u mnie już kilka lat
____________________
Ogródek nad jeziorem
boguslawa_ma... 21:13, 01 maj 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Dzisiejsze zakupy, wymarzona serduszka okazała


a z prawej hortensja bukietowa od Bogusi

Cieszę się że hortensja ładnie rośnie-może zakwitnie,a to biała dla ciebie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Ania_ogrodni... 17:54, 09 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Praca wre, brak czasu na relacjonowanie . Ja pracuję nad chwastami, masakra jest brrr....
M. nad ławkami wypoczynkowymi z palet od cioci Sylwii pozdrawiam, jeśli czyta

Ławki bardzo wygodne, ekonomiczne same plusy , teraz są szlifowane, później jeszcze impregnatem pociągnięte, a że są pod zadaszeniem to myślę, że posłużą.



Będą jeszcze poduchy na nie, tylko szukam jakiejś mega promocji



____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 17:57, 09 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Okno na świat, z tyłu działki, ale lepiej tam nie zaglądać

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 18:03, 09 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Pracuję też nad rozmnażaniem hortensji, część już wsadziłam na rabatę - miały małe korzonki, jest tam cień, wilgoć powinno im nic nie być, część zostawiłam jeszcze w doniczce, mam nadzieję, że uda się i będę mogła wysłać dziewczynom w podziękowaniu I jedną planuję zrobić na pniu, więc pozostałe gałązki przygięłam, obciążyłam, i zobaczymy co się będzie działo z eksperymentem.

Limelight



Sundae fraise



Limelight, drzewiasta, i taka ładna koronkowa , nie pamiętam nazwy



____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 18:07, 09 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
A i widać już zieloną poświatę z tego jestem najbardziej zadowolona , bo bieganie po błotku jest średnio fajne, szczególnie jeśli się co niektórzy uczą chodzić





I tu jest ta piękniejsza część działki zaraz Wam pokaże część mniej piękną, co wrażliwsze osoby proszę o przymknięcie oczu
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 18:10, 09 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Oto i część nazywana przez nas częścią "roboczą" jest tam wszystko, w jak najbardziej naturalnym otoczeniu Nie daliśmy rady jej przekopać, wyrównać, ale trudno.



W donicach surfinie z własnych nasionek, mam nadzieję, że tak urosną, że zakryją te doniczki


____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 18:15, 09 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
A tutaj własnoręcznie robiona budka lęgowa od mojego szwagra za rozliczenie pita

Piękna prawda? Jeszcze tylko nie wybraliśmy dla niej miejsca docelowego.



Z tyłu rabata z poziomkami z własnych nasionek - bardzo małe sadzoneczki, i truskawkami, obok warzywnik ze szczypiorem, pietruszką, koperkiem, oregano, melisą cytrynową, lubczykiem, porem. Może jeszcze dwa kabaczki tam wcisnę.



____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 18:21, 09 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Może w niedzielę udam się na giełdę samochodową, tam sprzedają starocie może uda mi się tanio kupić jakieś ładne donice. Zobaczę...
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
MamaMagda 18:59, 09 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
widać duzo pracy włożonej ale nie wszystko na raz - ja tez kawałek ogrodu zostawilam sobie na przyszly rok do zmiany


a budkę powieście jak najszybciej to moze jeszcze bedzie miala lokatorow w tym roku
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies