Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Anglia sierpień 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Anglia sierpień 2013

AgnieszkaW 08:26, 20 sie 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Malarski ogród piękny, a jakie tam przestrzenie...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Leida 08:33, 20 sie 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Zostanę jednak przy moim nicku bo Ledą zdecydowanie nie jestem. Zresztą historia mojego nicku wiąże się też z jednym z angielskich wyjazdów i mała część Ogrodowiczan zna jego historię.

Sebek, chyba jednak poszukaj czegoś innego bo pewnie połowa Twojej rodziny doatałaby zawału ( a przynajmniej wszystkie babcie i ciocie ( chyba, że są takie jak ja to przeżyją). Ale jakbyś chciał część rodziny wykończyć to daj znać bo znam rzeźbiarkę która właśnie specjalizuje się w erotykach.

A ogród Lady Farm był chyba moim faworytem na tym wyjeździe więc jak usłyszałam motyw powrotu to wiecie co zrobiłam - poleciałam tam do tej rzeźby szybciutko z powrotem. I domyślcie się kto poleciał ze mną. Właścicielka tego ogrodu była chyba najsympatyczniejszą kobietą jaką tam spotkałam, sama wyrywała mi maki z łąki kwietnej i objaśniałą w szczególach co z nia robi. A żeby się dowiedzieć o historii tego ogrodu to musicie poczekać na artykuł Danusi.Bo jest niezwykle ciekawa. Już na nią napierałam, żeby ten ogród opisała jako piewrszy, mimo iż jeszcze nie skończyła opisywać ogrodów zeszłorocznych.

Ekran oczywiście oplułam ze śmiechu po relacji Tomka. Pisz Tomuś dalej to może Danusia Ci wszystko wybaczy. A moje siostrzenice i bratankowie za nic nie zamieniliby by mnie na inną ciocię. Tu masz rację.
____________________
Hania
baraga1904 08:44, 20 sie 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...wspaniały jest ten ogród...oglądałam relację z zachwytem...właścicielka stworzyła cudeńko... ...o sztuce nie wspomnę...
Sebek 09:17, 20 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super relacja Lady Farm zrobił na mnie niesamowite wrażenie - zwłaszcza to połączenie roślin, które u nas rosną beż większego problemu Mus kopiować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Debra 10:04, 20 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Gardenarium napisał(a)
Ciekawostka najwyższej wagi

Czarny różanecznik Rhododendron 'Everred"





Wspaniały, przeszukałam net, ale u nas nie znalazłam go w żadnej ofercie. Chyba jednak to roślina nie z naszej strefy klimatycznej. Szkoda, bo cudna jest.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 10:06, 20 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Gardenarium napisał(a)
J



Chyba wolę takie rzeźby )))
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Loosiuu 10:33, 20 sie 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Rzeźba z aniołkiem bardzo ładna Tam z tyłu to hortensje bukietowe i kocimiętka??
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
agatanowa 10:51, 20 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Filip, myślałam, że będziesz głosował za tymi bardziej... hmm... dorosłymi
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Sebek 10:55, 20 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agatanowa napisał(a)
Filip, myślałam, że będziesz głosował za tymi bardziej... hmm... dorosłymi

Za to ja na te bardziej dorosłe rzeźby zagłosuję
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joku 11:08, 20 sie 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12179
Wspaniałe ogrody, wspaniała relacja z dawką humoru i super odważnymi zdjęciami (brawo Szefowo Danusiu!).
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies