Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Anda 13:22, 03 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Paprotka śliczna. Też lubię ich liście i nastrój tajemniczości Fajnie ogród wygląda wieczorem z latarenkami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
elzbieta_g 17:53, 03 lip 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Kasiu ciągle podziwiam , idziesz jak burza moja hortka też ma takie tęczowe kolorki
paprocie też uwielbiam
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Flower1 18:47, 03 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Katkak napisał(a)


wieczorową porą ogród zrobił się szmaragdowy

Cudne foteczki ,ptaszki na serduszku moje ulubione )pozdrowionka zostawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Ewa777 19:26, 03 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18543
Kasiu, dawno u Ciebie nie byłam. Nadrabiam zaległości Hortki u Ciebie dają już czadu, u mnie dopiero się rozkręcają. Bardzo mi się podoba ta pastelowa - kolorowa.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Urszulla 22:53, 03 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Kasiu, ładny nastrój wieczorową porą przy huśtawce. Więc idę spać, dobranoc
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katkak 22:05, 04 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Pluszakowa napisał(a)


Oj paprocie ja planuje połączyć je z jakimiś kwiatami myślałam o konwaliach, żeby był efekt kwiatów paproci. Chyba musiałoby być tam coś jeszcze co później by kwitło. Może masz jakiś pomysł?

A jeżówki kiedy się sieje, bo też planuje. Można wysiać jesienią czy lepiej dopiero wiosną?

Kochana nawet patyczki czy nasionka byłyby super ale sama wkręciłam się w rozmnażanie, że też będę nie tylko na swoje potrzeby. Taka radość widzieć jak nic zamienia się w roślinę.

Miej niedzieli

MAdziu co do nasion jeżówek, to myślę, że teraz najlepsza pora na wysiewanie, bo zakwitną już w przyszłym roku. Ja swoje wysiałam chyba w lutym, czy w marcu i na kwiaty trzeba zaczekać aż rok. Dziś wysiałam nasionka ciemierników, które udało mi się wcześniej zebrać. Ciekawe czy coś z tego będzie. Ja bym może paprocie z jakimiś bodziszkami połączyła, z jarzmiankami. Konwalii nie lubię chociaż mam w przedogródku. Fajnie z funkiami wyglądają o różnokolorowych liściach .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:07, 04 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Anda napisał(a)
Paprotka śliczna. Też lubię ich liście i nastrój tajemniczości Fajnie ogród wygląda wieczorem z latarenkami

Bardzo lubię tam siedzieć Ewciu. A wieczorkiem, jak jest już ciemno i wreszcie można nacieszyć się ciszą i spokojem to jest super .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:09, 04 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)
Kasiu ciągle podziwiam , idziesz jak burza moja hortka też ma takie tęczowe kolorki
paprocie też uwielbiam

Czy ja wiem Eluś? dłubię sobie coś tam w wolnej chwili, do burzy mi daleko . Fajne takie kolorowe horty .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:10, 04 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Flower1 napisał(a)

Cudne foteczki ,ptaszki na serduszku moje ulubione )pozdrowionka zostawiam!

Dzięki Madziu. Ten cudny świecznik to niespodzianka od Kasiulki mojej
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:10, 04 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, dawno u Ciebie nie byłam. Nadrabiam zaległości Hortki u Ciebie dają już czadu, u mnie dopiero się rozkręcają. Bardzo mi się podoba ta pastelowa - kolorowa.

Prawda, że śliczna? A najbardziej jestem dumna z tego, że z patyczka ją wyhodowałam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies