Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 21:17, 22 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasia mojemu zaczęło się to już w sierpniu i tych suchych gałązek przybywa, więc w moim przypadku obawiam się, że to może to choróbsko.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:23, 22 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agania napisał(a)
Kasiu, ale pociecha Ci rośnie, moje doraślaki mówią zrobiłabyś coś dla domu, a nie dla ogrodu
Twoja psina ma kochaną mordkę, buziaka swojego do niej przyklejam, bo ja wszytkie zwierzaki kofam i od dziecka chciałam mieć zoo. U mnie teraz są dwa psy, 3 koty i dużo rybek, i rodzina jeżów w ogrodzie
Też bym chciała tak 7 zeta kupować cuda do ogrodu Kasiu, patrzyłam na Twojego klona, na forum, jest wątek "choroby klonów", ale podobnych objawów, jak u Ciebie nie zauważyłam, doradzają oprysk i podlewanie topsinem, albo oprysk miedzianem, najlepiej sama poczytaj


Dzięki Agatko, na pewno poczytam. U mnie też jerze bywały, ale Nuka skutecznie zniechęca je do wycieczek po naszym ogródku bo strasznie obszczekuje biedaki. Ale mój mąż widział kiedyś u nas mamusię z 3 dzieci Te lampki z Jyska widziałam także w tym roku, w podobnej cenie (tylko, że fioletowe), więc jeśli w pobliżu masz gdzieś Jysk to zobacz, one są tam bardzo często. A jeśli teraz nie będzie to sprawdź przed Bożym Narodzeniem, bo swoją kupiłam właśnie w takim czasie. Ja też kofam wszystkie zwierzaki poza robalami i pająkami I mojemu syniowi na pewno będę pozwalać na duuuużo w tym temacie Tak jak mi pozwalali rodzice A, że mama boi się gryzoni, a ja permanentnie chciałam chomiki to wystarczyło odpowiednio dziadzia nastawić i już miałam chomika
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 23:00, 22 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasiu ,dzięki z informację, całe szczęście, że Święta idą, może coś wychaczę, też lubię światło świec i żywych pochodni, ale nie jak za braknie prądu, bo potem chodzę i ścieram plamy z wosku po podłodze, wrr
Zobacz u mnie co kupiłam za 7 zeta
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgnieszkaBK 23:34, 22 paź 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Kasiu, masz bardzo nastrojowy ogródek i mnóstwo fantastycznych pomysłów. Potrafisz wyczarować coś z niczego i dać nowe życie każdemu przedmiotowi. Bardzo podobał mi się jesienny wianek Będę zaglądać
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Katkak 16:50, 23 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dzięki wielkie Agnieszko To prawda, lubię wymyślać różne rzeczy ze starych, niepotrzebnych klamotów
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Jadzia68 17:54, 23 paź 2013


Dołączył: 23 wrz 2013
Posty: 143
Kasia ale Ty pomysłowy Dobromir jesteś. Cudnie Ci wyszły te skrzynki a już z tymi latarenkami w środku bajecznie i tajemniczo
____________________
Pozdrawim Jadzia Ogródek ze studnią
Katkak 19:04, 23 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dzięki Jadziu Nie mogę się doczekać aż zawisną w ogrodzie, ale to pewnie koło piątku. No i muszę jeszcze kupić gdzieś serwetki z motywem bluszczu, żeby je bardziej poozdabiać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 20:02, 23 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Synuś -rewelacja - nie ma jak uczyc od małego
Moje bardziej zainteresowane buszowaniem w liściach i ich podrzucaniem
Tfu - mam nadzieję że to nie ta choroba - ja tez sie boję .
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
malgorzata_s... 20:13, 23 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Buziaki. Czekam na fotki skrzyneczek na miejscu docelowym
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 21:32, 23 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasia, ale to przez lewe ramię trzeba splunąć

Gosiu ja też czekam, ale mój mąż musi wywiercić mi dziurki na otworki do zawieszania, a to przecież muuuuuusi potrwać Nie da się tak od razuJeszcze bym się przyzwyczaiła do takiego zawrotnego tempa i co?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies