Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 17:53, 01 gru 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dominika11 napisał(a)
aleś ty zdolna
ważki śliczne, a szyszki zgapię do siebie

Dzięki . Długie wieczory wymuszają kreatywność, bo ogródka brak .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 17:56, 01 gru 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Ewcia Rybuś to bojownik i musi być sam, bo z inną rybką by się gryzły. Bojownik to rybka, która doskonale radzi sobie bez pompek, filtrów, itd. To taka próba ognia . Jak synio sprawdzi się jako opiekun jednej rybki to pomyślę o konkretnym akwarium, albo jakimś ... króliczku? .

No to teraz już wiesz jak znam się na rybkach
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 18:01, 01 gru 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

No to teraz już wiesz jak znam się na rybkach

.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:06, 01 gru 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
No hej fotki widzę , że już są Ważki prze fajne ale poidełko i latarenka do krasnoludkowego domku to jest czad

Co do rybki to bojownik z innymi rybkami w dużym roślinnym akwarium jak najbardzej może być tylko nie swojego gatunku.....bo zatłucze, a jeśli z samiczkami to tylko dużo samiczek i jeden samczyk i dużo roślin do schowania dla samiczek
A na teraz to wywal tą sztuczną roślinę bo się mega szybko zagloni i nie doczyścisz , a pożytku z niej żadnego. Tlenu nie daje , wsadź jakąś żywą mało wymagającą. Bojowniki w naturze w rowach i w polach ryżowych żyją. Pamiętaj o jednym nie musi mieć natleniania , ale temperaturę utrzymuj min 24 st bo w za zimnej zdychają , a max 28
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 18:11, 01 gru 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
No hej fotki widzę , że już są Ważki prze fajne ale poidełko i latarenka do krasnoludkowego domku to jest czad

Co do rybki to bojownik z innymi rybkami w dużym roślinnym akwarium jak najbardzej może być tylko nie swojego gatunku.....bo zatłucze, a jeśli z samiczkami to tylko dużo samiczek i jeden samczyk i dużo roślin do schowania dla samiczek
A na teraz to wywal tą sztuczną roślinę bo się mega szybko zagloni i nie doczyścisz , a pożytku z niej żadnego. Tlenu nie daje , wsadź jakąś żywą mało wymagającą. Bojowniki w naturze w rowach i w polach ryżowych żyją. Pamiętaj o jednym nie musi mieć natleniania , ale temperaturę utrzymuj min 24 st bo w za zimnej zdychają , a max 28

Sylwia roślinka musi zostać, bo to dziewicze "akwarium" mojego dziecka, więc sama rozumiesz . Najwyżej częściej będziemy mu wodę zmieniać .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
19:01, 01 gru 2015
teraz zimno ..to "hande made" uprawiasz

ważki do ogrodu przeniesiesz? ..czy domu będą pilnować?
kasiek 19:55, 01 gru 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Kochana moja cmokam raz jeszcze za prezent - jest cudowny!
A wazki tez bajeczne, oj chyba zamówię takie u Ciebie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Makao_J 17:45, 02 gru 2015


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No dawno nie zaglądałam a tu takie niespodzianeczki: aparacik, rybcia, latarenka, ważki. Po prostu czad. Nawet zimą zaskakujesz.
Nie wiem którego grudnia masz urodzinki więc wszystkiego najlepszego. Spóźnione albo na zapas.
Ps. To jednak jesteś starsza o rok.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
kamila66 17:53, 02 gru 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Kasiu ależ Ty masz zdolności Grudzień jest pełen inspiracji pewnie nie raz nas jeszcze zadziwisz
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
zawitka 19:01, 02 gru 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Kasia szukałam ważek i nie mogam znależć dawaj je do hobby bedą na miejscu ha ha

Takie piękności a latają Bóg wie gdzie ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies