Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Makowo na Kociewiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Makowo na Kociewiu

Iwk4 17:57, 26 cze 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Miałam nie robić i się obrazić na mój ogródek, ale dziś dla odreagowania po pracy poszłam i przycięłam w kulki 2 tujki. Nie wyszły najlepsze, bo były nierówne, a to było ich pierwsze cięcie.
____________________
Ogródek Iwony II
baraga1904 18:15, 26 cze 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
makkasia napisał(a)

tutaj porzeczka i agrest i donica z okna


...wspaniale...chcę miec tyle lawendy i basta!!!
makkasia 22:31, 26 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Witam
Wylazłam z wanny i piszę co zrobiłam
Dostałam dzisiaj róże Gospel,Ascot, Larissę, posadziłam 2 pierwsze. Larissa zaskoczyła mnie małymi kwiatkami nie tego się spodziewałam ale poczekam na zadomowienie się tej róży wtedy będe wiedziała czy mi pasujeposadziłam jeszcze kupioną dzisiaj jeżówkę NN jest piękna jutro zrobię zdjęcia
Zastanawiam się caly czas nad pomysłem geometrycznej różanki i generalnie całej części ogrodu od ulicy w konwencji geometrycznej,
czekam na Wasze sugestie. Na trawniku widać jeszcze sponiwierany trawnik po gazownikach
czy dać w tutaj geometrię?


____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 22:33, 26 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Donia72 napisał(a)


Ale wtopa

nooo niesamowita pomyić Kosmos z koperkiem!!!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 22:44, 26 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Iwk4 napisał(a)
Kasiu, oglądam twoje stronki wspak, tzn. od końca i się zastanawiam, jak można mieć tak pięknie? Miód, cud i orzeszki - ktoś tak na forum pisał.
Ja wysiadam, przestaję robić w moim ogródku, bo tak to ja ani na kawałku ogródka mieć nie będę. No cóż, nie wszystkim jest dane tak pięknie mieć. I na dodatek tak blisko mnie.

Nie ściemniaj Ogrodowisko jak mało, który bodziec wpływa bardzo rozwojowo na wszystko ...a szczególne na "zogrodowiskowanych" członków. Na wypalenie możesz liczyć za 100 lat i o jeden dzień dłużej :
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 22:47, 26 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Zeta napisał(a)
Kasia a jak Ty działasz z tymi kosmosami czekoladowymi ...wykopujesz na zimę czy się sieją same.....są cudowne i jakoś chcę je przetrzymac ,,,....poradź mi co zrobić?
Kurczę pięknie u Ciebie widzę ze masz czarne surfinie ..ja też ......są piękne....nie????
Lawenda taka wielka aż wyłazi z rabaty

Mam je po raz pierwszy Postaram się pozbieram nasionka, a po pierwszych przymrozkach wykopię i korzenie wstawię do piwnicy
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 22:48, 26 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Iwk4 napisał(a)
Miałam nie robić i się obrazić na mój ogródek, ale dziś dla odreagowania po pracy poszłam i przycięłam w kulki 2 tujki. Nie wyszły najlepsze, bo były nierówne, a to było ich pierwsze cięcie.

Gratulacje
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 22:50, 26 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
baraga1904 napisał(a)


...wspaniale...chcę miec tyle lawendy i basta!!!

a nawet więcej !!! ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 22:58, 26 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Dobranoc
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Donia72 22:59, 26 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
makkasia napisał(a)

nooo niesamowita pomyić Kosmos z koperkiem!!!!


____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies