Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

MirellaB 10:22, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka dwa dni mnie nie było, a tu tyle stron do nadrobienia.
Kubuś po pierwszym tygodniu w przedszkolu już chory i teraz się kuruje w domu, a w niedziele na wakacje mamy jechać. Odbiliśmy się finansowo i czasu więcej, więc wyjazd dopiero teraz.

Paulinka zmiany u Ciebie na rabacie idą w dobrym kierunku. Nie wiem co postanowiłaś z trawą Ice Dance? Moim zdaniem fajnie by było ją dać jako obwódkę

Linie rabat cycate - eeeee no, ale chyba teraz nie będziesz tego poprawiała? Zawsze jest coś nie tak, ale to źle nie wygląda - fajnie cycate rabaty U mnie też dziewczyny radziły poprawiać, poszerzać, zmieniać kształt, ale nie dałam się na to, trudno jest jak jest.

Zastanawiałaś się nad innymi rozplenicami i rozchodnikami. A może rozplenicę Rubrum - fajna jest taka bordowa i do niej np. białe rozchodniki dla kontrastu, albo rozchodniki czerwoniste?

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Filemon24 10:31, 08 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
paulina_ns napisał(a)


Dominiczko muszę szybko wsadzać,bo mąż w pracy i żeby nie zauważył haha


najlepszy sposób żeby się facet nie zorientował trochę za blisko tych trawek je posadziłaś one się szybko rozrastają
red barony możesz ciachnąć i porobić kilka sadzonek z tych dwóch
____________________
paulina_ns 11:51, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Paulinka dwa dni mnie nie było, a tu tyle stron do nadrobienia.
Kubuś po pierwszym tygodniu w przedszkolu już chory i teraz się kuruje w domu, a w niedziele na wakacje mamy jechać. Odbiliśmy się finansowo i czasu więcej, więc wyjazd dopiero teraz.

Paulinka zmiany u Ciebie na rabacie idą w dobrym kierunku. Nie wiem co postanowiłaś z trawą Ice Dance? Moim zdaniem fajnie by było ją dać jako obwódkę

Linie rabat cycate - eeeee no, ale chyba teraz nie będziesz tego poprawiała? Zawsze jest coś nie tak, ale to źle nie wygląda - fajnie cycate rabaty U mnie też dziewczyny radziły poprawiać, poszerzać, zmieniać kształt, ale nie dałam się na to, trudno jest jak jest.

Zastanawiałaś się nad innymi rozplenicami i rozchodnikami. A może rozplenicę Rubrum - fajna jest taka bordowa i do niej np. białe rozchodniki dla kontrastu, albo rozchodniki czerwoniste?



Mirellko no niestety musisz się teraz liczyć przedszkole = choroby, mój jak poszedł większość w domu w pierwszym roku spędził, co chwilę coś przynosił do domu, zaczynało się od niego, później młodszy,a na samym końcu ja. Teraz tydzień chodzi,a już mi pokaszluja..

Co do lini rabat nie będę ich już ruszać, podoba mi się tak jak jest. Dalszą część zrobię mniej cycowata i będzie

Postanowiłam,że dołożę do tej rabaty z przodu właśnie rozchodniki, wyrzuce z tamtąd cyprysiki na ich miejsce dam Rozplenice i myślę,że będzie ładniutko

Ps. Ładna ta rozplenica co mi napisałaś będzie albo ta albo ta co Małgosia zaproponowała, zobaczymy która uda mi się dostać.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:57, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Filemon24 napisał(a)


najlepszy sposób żeby się facet nie zorientował trochę za blisko tych trawek je posadziłaś one się szybko rozrastają
red barony możesz ciachnąć i porobić kilka sadzonek z tych dwóch


Jakoś radzić sobie trzeba U mnie póki co to działa, zanim zauważy minie miesiąc a i zapomniałam napisać,że mierzylam odległości między Hortensjami i jednak sadziłam je co 1,20 także chyba w sam raz. Red barona dzielić nie będę,jakoś nie mam do tego ręki, a poza tym wyczytałam że szybko się rozrasta.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Dominika11 12:09, 08 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
tak, ja mam od zeszłego roku i fajowo rośnie

to zdjęcie z czerwca
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
iwka 12:10, 08 wrz 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Rozplenica rubrum jest piękna, ale niestety u nas nie zimuje trzeba ja przechowywać na zimę i to nie zawsze się udaje
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Dominika11 12:11, 08 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
iwka napisał(a)
Rozplenica rubrum jest piękna, ale niestety u nas nie zimuje trzeba ja przechowywać na zimę i to nie zawsze się udaje


szkoda, bo naprawdę urocza
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
paulina_ns 12:20, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
iwka napisał(a)
Rozplenica rubrum jest piękna, ale niestety u nas nie zimuje trzeba ja przechowywać na zimę i to nie zawsze się udaje


Iwka dziękuję za tą informację, no to odpada u nas ciężkie,wietrze zimy są.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 12:21, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Dominika11 napisał(a)
tak, ja mam od zeszłego roku i fajowo rośnie

to zdjęcie z czerwca


Cudny ten baronik, mi się on już od dawna podobał, tylko nie wiedziałam gdzie go wcisnąć
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
MirellaB 13:52, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
paulina_ns napisał(a)


Mirellko no niestety musisz się teraz liczyć przedszkole = choroby, mój jak poszedł większość w domu w pierwszym roku spędził, co chwilę coś przynosił do domu, zaczynało się od niego, później młodszy,a na samym końcu ja. Teraz tydzień chodzi,a już mi pokaszluja..

Co do lini rabat nie będę ich już ruszać, podoba mi się tak jak jest. Dalszą część zrobię mniej cycowata i będzie

Postanowiłam,że dołożę do tej rabaty z przodu właśnie rozchodniki, wyrzuce z tamtąd cyprysiki na ich miejsce dam Rozplenice i myślę,że będzie ładniutko

Ps. Ładna ta rozplenica co mi napisałaś będzie albo ta albo ta co Małgosia zaproponowała, zobaczymy która uda mi się dostać.

Paulinka to jest dobre zestawienie, bo też takie mam Pamiętaj, że rozchodniki i rozplenice bardzo późno startują, więc będzie tam pusto. Ja się zastanawiam co tam dosadzić, albo dosadzać sezonowego, żeby łyso nie było.
Jak zmieścisz to możesz przed dać władnie Ice Dance to już coś będzie

Zastanów się co by tam dosadzać, ja myślę, że jednak sezonowe. Cała zima na myślenie. Może coś wspólnie wymyślimy i zrobimy tak samo
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies