Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

MirellaB 10:27, 17 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka, a dlaczego nie będzie ta róża pasowała do tych posadzonych - przecież biały pasuje do wszystkiego

Moje róże rosną tam gdzie jest miejsce i specjalnie nie myślę o tym czy pasują do siebie i czy mają odpowiednie towarzystwo.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
10:45, 17 cze 2017
paulina_ns napisał(a)


Dziękuję Alicjo na resztę muszę jeszxze trochę poczekać Pashmina, Stephanie Baronin, Artemis, piano, cherry girl jeszcze w pąkach...ciekawa jestem bardzo tych róż


Same królowe
kerii 10:56, 17 cze 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
MirellaB napisał(a)
Paulinka, a dlaczego nie będzie ta róża pasowała do tych posadzonych - przecież biały pasuje do wszystkiego

Moje róże rosną tam gdzie jest miejsce i specjalnie nie myślę o tym czy pasują do siebie i czy mają odpowiednie towarzystwo.


U mnie podobnie jak u Mirelli róże rosną gdzie je kiedyś posadziłam w rożnych kolorach )

Choć pod jedną czerwoną samo się kolorystycznie zrobiła wysiała mi się maronka niekontrolowanie w tamtym roku i tak została, teraz fajnie wyglądają jej drobne kwiatuszki z czerwonymi różyczkami tak patriotycznie )
____________________
Jola Moja glebo terapia
paulina_ns 11:17, 17 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
kerii napisał(a)
Pięknie różano u Ciebie, ta morelowa jest super a żółta niespodzianka też się pięknie prezentuje )



Dziękuję w imieniu różyczek ta żółta piękność na jesień będzie musiała być przesadzona, a zastąpi ja fioletowa już mam nawet upatrzona novalis
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:22, 17 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
wrobelki napisał(a)
Podglądam jak komponujesz czerwone róże Ja do tego roku miałam czerwone pnące, ale zimę przetrwała tylko jedna. Reszta czerwonych wsadzona w szpaler winorośli.
Nie miałam pomysłu na skomponowanie ich. Za to wystające z zieleni wyglądają cudnie całe lato. W tym roku dosadziłam ich jeszcze żeby zagęścić Black forest rose ADR 2010 zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Przesz że biała szałwia nie do zdarcia? Muszę chyba i taką sobie zapodać bo mam już niebieskie ( drugi sezon i potwory urosły wspaniałe 50x50 cm, a takie maluchy kupiłam ) i różowe i uwielbiam wszystkie


Aj pnaca czerwona musi być piękna nie wiem czemu ale w tym roku bardzo podoba mi się czerwień w ogrodzie może dla tego,że ten kolor jest bardzo wyrazisty i mocno bije po oczach Co jadę i widzę gdzieś w ogrodzie czerwone róże to się zachwycam.

Biała szałwie kupiłam zupełnie przypadkowo, miała być fioletowa, a jak zaczęła kwitnąc okazała się biała, na początku byłam zła, ale później przekonałam się do niej i już drugi sezon się nią zachwycam bezproblemowo przezimowała, no i dodaje takiej elegancji. Różowa też jest piękna, mam jeden krzaczek też omyłkowo i koniecznie muszę dokupić więcej, tylko miejsce szukam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:25, 17 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
MirellaB napisał(a)
Paulinka, a dlaczego nie będzie ta róża pasowała do tych posadzonych - przecież biały pasuje do wszystkiego

Moje róże rosną tam gdzie jest miejsce i specjalnie nie myślę o tym czy pasują do siebie i czy mają odpowiednie towarzystwo.


Mirelka myślisz? Nie wiem czemu, ale jakoś fiolet do bieli bardziej mi się komponuje, no ale zobaczymy jak będzie pasowała zostanie

No to w sumie masz tak jak ja, nawet teraz the fairy przesadzilam pod hortensje, jak będzie to wyglądało się okaże ja też właśnie planuje dokupić jeszxze trochę róż i wcisnąć je gdzie się da, nie zależy mi tak bardzo, żeby miały do towarzystwa szałwie, czy lawendę, same też potrafią pięknie wyglądać
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:25, 18 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Zapraszam na niedzielny spacer

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:26, 18 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:27, 18 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:29, 18 cze 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies