Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

Kawa 10:14, 03 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Paulinka co ja czytam??? znowu zakupy będą?? hihih
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
paulina_ns 11:11, 03 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Monia81 napisał(a)
Paulinko a powiedz mi jakie masz odstępy między rozchodnikami a rozplenicami czasami nie trzeba mieć aparatu z najwyższej półki żeby robić takie zdjęcia:0 a zdjęcia robisz bardzo ładne, oddają piękno tych kochanych roślin


Monia ja odstepu w ogóle nie mam między nimi wszystko tak na scisk posadzone, a ostatnio dowiedziałam się,że rozplenica halmen rośnie na metr wysokości, oj ciężko to widzę hihi
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:11, 03 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Margerytka40 napisał(a)
Paulinka,deszcz od Ciebie dotarł. W nocy porządnie podlało


Asiu to super tylko oddaj mi go pod wieczór hihi
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:14, 03 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kawa napisał(a)
Paulinka co ja czytam??? znowu zakupy będą?? hihih


Kamilka zakupy już są kupiłam 3 kulki danica, 2 szt żurawek, miskanta Variegatusa i 3 szt jeżówek to wszystko pójdzie na rabatę przed kojcem psa, póki co rosną tam 3 limki i jakoś zapomniałam o tej rabacie, pora w końcu ja skończyć
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Monia81 11:18, 03 sie 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
paulina_ns napisał(a)


Monia ja odstepu w ogóle nie mam między nimi wszystko tak na scisk posadzone, a ostatnio dowiedziałam się,że rozplenica halmen rośnie na metr wysokości, oj ciężko to widzę hihi


No to zobaczę jak u mnie będzie, bo odstępy miedzy rozchodnikami mam coś około 80 cm a międzi rozplenicą a rozchodnikami około 50 cm, ale to może być dalej mało
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
zoja 11:28, 03 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
paulina_ns napisał(a)


Kamilka zakupy już są kupiłam 3 kulki danica, 2 szt żurawek, miskanta Variegatusa i 3 szt jeżówek to wszystko pójdzie na rabatę przed kojcem psa, póki co rosną tam 3 limki i jakoś zapomniałam o tej rabacie, pora w końcu ja skończyć


to ja czekam na fotki tych zakupów, a potem realizację na rabacie
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
paulina_ns 11:41, 03 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
zoja napisał(a)


to ja czekam na fotki tych zakupów, a potem realizację na rabacie


Zoja póki co za gorąco, czekam aż będzie cień w tamtym miejscu
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 11:42, 03 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Monia81 napisał(a)


No to zobaczę jak u mnie będzie, bo odstępy miedzy rozchodnikami mam coś około 80 cm a międzi rozplenicą a rozchodnikami około 50 cm, ale to może być dalej mało


Monia myślę,że powinno być ok, ja mam za gęsto zdecydowanie, zresztą jak wszystko może na jesień co drugiego rozchodnika wykopie, zobaczymy na razie cieszmy się latem
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
alis 11:48, 03 sie 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
paulina_ns napisał(a)


Monia ja odstepu w ogóle nie mam między nimi wszystko tak na scisk posadzone, a ostatnio dowiedziałam się,że rozplenica halmen rośnie na metr wysokości, oj ciężko to widzę hihi

Paula u mnie w ubiegłym roku rozplenice miały ok. metra średnicy, teraz posadziłam przed nimi rozchodniku, zobaczymy czy nie za blisko będą
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
paulina_ns 11:51, 03 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)

Paula u mnie w ubiegłym roku rozplenice miały ok. metra średnicy, teraz posadziłam przed nimi rozchodniku, zobaczymy czy nie za blisko będą


U mnie Halmen są za rozchodnikami, a przed vanilkami, trochę ich nie widać, ale szkoda mi ich przesadzać niech już tak zostaną, najwyżej zlikwiduje parę rozchodników żeby je odsłonić
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies