Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 13:20, 06 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiolaaa napisał(a)
Ja jak pomysle ze zaraz jesien to doła łapię i tyle czekac do wiosny ajjjjjj nie nacieszy sie czlowiek kwiatami a juz zaraz sprzatac liscie trzeba [/quote

Kasiu niestety lato zawsze najszybciej mija czasem chciałabym mieszkać w jakimś cieplejszym kraju
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kasiolaaa 13:31, 06 sie 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
To chodz wyprowadzimy sie do Hiszpanii wezmiemy ze soba Magde posadzimy ogrody i jakos bedziemy zyc bez tesciowek
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Marzenaka 14:05, 06 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Paulina, u mnie hortensje bardzo opóźnione, jak porównam zdjęcia z tamtego roku to mam wrażenie, że jest różnicy ze 4 tygodnie w kwitnieniu. Ale mam Limki z moich patyczków z tamtego roku i pięknie ruszyły, kwitną, masy nabrały. z tego roku niestety nie mam patyczków, pies mi zniszczył te co miałam, ale na wiosnę "plantację" szykuję bo będę potrzebować.
____________________
Ogród Marzeny
SlonecznyOgrod 14:13, 06 sie 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Pięknie u Ciebie prezentują się trawy i hortki, a teraz jeszcze jeżówki. Widać jakich masz projektantów, po tym można poznac że z Ogrodowiska
Ile lat maja Twoje hortki?

A strój dla niuni przeuczoczy
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 18:39, 06 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Kasiolaaa napisał(a)
To chodz wyprowadzimy sie do Hiszpanii wezmiemy ze soba Magde posadzimy ogrody i jakos bedziemy zyc bez tesciowek

Jestem za
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:42, 06 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
paulina_ns napisał(a)


Madziu dla mnie kolejny sezon nr 1 to limki oczywiście

Masz je w słońcu czy półcień raczej ? Zastanawiam się czy nie zrobić z nich jakiś szpaler, w tej rabacie po prawej stronie tarasu , za bardzo tam napaćkałam i nie umiem uporządkować
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
dominika_ 21:15, 06 sie 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Jeśli chodzi o Hiszpanię, to jadę z Wami
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
paulina_ns 23:12, 06 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiolaaa napisał(a)
To chodz wyprowadzimy sie do Hiszpanii wezmiemy ze soba Magde posadzimy ogrody i jakos bedziemy zyc bez tesciowek


Hihi za dobrze by było, nie ma lekko niestety węgiel trzeba kupić
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 23:14, 06 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Marzenaka napisał(a)
Paulina, u mnie hortensje bardzo opóźnione, jak porównam zdjęcia z tamtego roku to mam wrażenie, że jest różnicy ze 4 tygodnie w kwitnieniu. Ale mam Limki z moich patyczków z tamtego roku i pięknie ruszyły, kwitną, masy nabrały. z tego roku niestety nie mam patyczków, pies mi zniszczył te co miałam, ale na wiosnę "plantację" szykuję bo będę potrzebować.


Marzenka dokładnie takie samo wrażenie odnoszę jeżeli chodzi o moje hortensje, niektóre vanilki jeszcze w pąkach, Phantomy kupione nie zakwitną, polar bear też, no cóż nie pozostaje nic innego jak czekać do przyszłego roku
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 23:17, 06 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
SlonecznyOgrod napisał(a)
Pięknie u Ciebie prezentują się trawy i hortki, a teraz jeszcze jeżówki. Widać jakich masz projektantów, po tym można poznac że z Ogrodowiska
Ile lat maja Twoje hortki?

A strój dla niuni przeuczoczy


Dzięki Daria, u mnie hortki są w różnym wieku jedna limka ma już ok 4 lat, inne 2 sezon, niektóre kupione w tym roku, liczę na to,że w przyszłym roku pokażą już na co je stać
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies