Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 08:40, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
07_Rene napisał(a)
Świetna ta donica
Kolory niesamowite masz, nawet bez kwiatów.

Reniu dziękuję....ogród kolorowy, ale są dylematy jak i u Ciebie
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:42, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lindsay80 napisał(a)
Piękny majowy ogród!
U mnie nadal stokrotki i bratki w donicach, jeszcze nawet nie wiem na co się na lato zdecydować - Twoje zakupy bardzo mi się podobają.


Donicowo i u mnie nie dokończone, ale właśnie mam pomysł na smagliczkę z lawendą tą jednoroczną, tylko jeszcze lawendy nie mam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
lindsay80 08:46, 10 maj 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Agania napisał(a)


Donicowo i u mnie nie dokończone, ale właśnie mam pomysł na smagliczkę z lawendą tą jednoroczną, tylko jeszcze lawendy nie mam


już w sprzedaży lawenda się pojawia, to pewnie kupisz na dniach
____________________
Tu ma być ogród :)
wrobelki 08:50, 10 maj 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Myślałam o klonie 'Globosum' u mnie, ale teraz mi się wydaję że potrzebuję czegoś o luźniejszym pokroju. Musze to jeszcze przemyśleć. Na donicowe miałam plan żeby dać czerwoną rozplenice, białą surfinię i wilca. Plany zostały zweryfikowane prezentem i teraz będą same surfinie
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Agania 08:53, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Acha. Fajny koncept. Dla tych co tworzą coś od początku. Choć w ogrody już istniejące tez pewnie można pokombinować z ideą.
Adoruje nieustająco malownicze perpektywy


Tworząc nowy zakątek można do tego podejść kreatywnie liczy się pomysł...

Widoczki umilają nadmiar, szybkość i wielkość pojawiających się chwastów na rabatach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:02, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
O, warzywnik odpaliłaś , fajnie . Super ta donica się wstrzeliła w to miejsce. A co to stoi oparte o ogrodzenie obok lustra. Widoki zapierają dech. Chodź zobacz jakiego klona sobie wczoraj sprawiłam. Paldiski, znasz go?


Donica mi też pasuje...bardzo...wcisnęłabym jeszcze do niej vertigo,

warzywnik odpalony, ale zostały do osadzenia jeszcze dwie donice, czekają na to roboty ziemne, równanie terenu, męska robota,

Na ogrodzeniu stoi parkanik łaczący płotki wiklinowe,

Padliski wygląda podobnie do Kruszyny...nie spotkałam, miałaś szczęście dostać rzadką odmianę klona
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:04, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)
Jak dobrze, że magnolie ocalały Bałam się aż zaglądać ...a tu taka miła niespodzianka


Aniu dziękuję, że zaglądasz....magnolie kwitną, ale tylko w perspektywie wyglądają uroczo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:09, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ogrodomaniaczka napisał(a)
Witam się Agatko u Ciebie ogród Twój piękny i dojrzały , zdjęcia bajkowe , klony cudne, ja mam jednego ale skuszę się chyba na więcej


Witam kolejną koleżankę ogrodomaniaczkę z małopolski
Klony są wyjątkową ozdobą w ogrodach wśród drzew, moje faworyty, ja wszystkim doradzam na tak i zachęcam do sadzenia

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:15, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Fotki jak z bajki, przepięknie prezentuje się ogród. Ogród konceptualny - jestem bardzo ciekawa co wyczarujesz, na pewno będzie pięknie i niebanalnie


Ja i czary Agnieszko dziękuję, ale ogród, zakątek konceptualny raczej tylko dla odważnych, kreatywnych młodych i utalentowanych projektantów, na szczegółach i detalach się opiera, a ja pomysł mam...nie mam co zrobić z deskami snowboardowymi może powieszę je na ogrodzeniu jako tło odwracające uwagę od chwastów i widoków od sąsiada
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 09:16, 10 maj 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lindsay80 napisał(a)


już w sprzedaży lawenda się pojawia, to pewnie kupisz na dniach


Właśnie gdzieś ją już widziałam, tylko nie pamiętam gdzie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies