Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Sklep

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Madziarzeszow
Img_20140420_121537

Dodany 08:00, 11 wrz 2013
Psiaki cudne , jeden wielki żywioł , a na swojego "narzekam" ,że nie do opanowania

Oczko cudne , przy malowaniu dachu domu patrzyliśmy z mężem na ogród i na środku widzieliśmy idealne miejsce na oczko , takie naturalne i fajne jak u Ciebie , może kiedyś się skusimy , ale najpierw musimy zająć się tym co mamy..
A wrzosowisko? to jest wrzosowisko !!!
Trawka niedźwiedzia wygląda zjawiskowo i przez cały rok się dzieje coś fajnego ( to na pewno wykorzystam u siebie , jeśli pozwolisz )

Właśnie tak mi się podoba , wrzosy rozmieszczone w rzędach odcieniami przy wyższych nasadzeniach .

I masz babo placek

Dodany 10:55, 11 wrz 2013
Przesliczne lesne klimaty - uważaj z kregosłupem - jednen kulawiec (czyli ja) wystarczy!
gdzie_idziesz
Img_2350

Dodany 11:38, 11 wrz 2013
Agania napisał(a)

Marzenia na pewno Ci się kiedyś spełnią, przyjdzie na to czas, nasze spacery tak wyglądają

na ostatnim zdjęciu hodowca borzoji, często do nas zagląda ze swoimi młodziakami i chodzimy na długaśne spacery, a jak kochasz charty, to wiesz o czym piszę

Cudne są, uwielbiam charty za ich temperament i charakter. Nie koniecznie przewidywalny.
Może kiedyś, w przyszłości... kto wie.
Dość sporo marzeń w życiu mi się spełniło, tak jakoś samych.
Ja mam mieszańca labradora, też cudowny zwierzak. Pokazałam go w wątku zwierzęcym. Ma wielką zaletę - nie jest bardzo wymagający, bo my w chwili obecnej nie mamy czasu chodzić na długie spacery. Suńka wyżywa się aportując dysk - to jej pasja, a przy okazji łatwo pozbywa się nadwyżki energetycznej. Niestety ostatnio na wycieczce rozcięła sobie łapę w wodzie. Już nie pierwszy raz
Odpadają spacery, odpada frysbie. Dwa dni musiała być uwiązana do budy, żeby nie chodziła, bo rozwalała sobie ciągle tę łapę.

Dodany 16:29, 11 wrz 2013
Ot i historia jednego domu...., jednego ogrodu...jednej rodziny....ciekawa i ujmująca
Psy przepiękne....wymagają zapewne silnej ręki....pięknie u Ciebie....czuć miłość do roślin i zwierząt
Pozdrawiam
Agania
Dscn0574

Dodany 19:32, 11 wrz 2013
Aniu, cieszę się z Twoich odwiedzin, jak nie ma pogody tylko leje, to można poczytać, dużo tego na ogrodowisku, psiaki są słodkie w domu, na spacerach, bywa różnie, kocham zwierzęta i rośliny, teraz szczególnie wrzosy, wsadzam nowe wrzosy już od piątku, już 5 dzień, dzisiaj bym skończyła, to leje, to kończę pranie i prasowanie, padam ze zmęczenia, ale miłego wieczoru Ci życzę
Bogdzia
4i

Dodany 21:51, 11 wrz 2013
Agatko jak to miło że zajrzałaś do mojego wątku , dzieki temu ja zajrzałam do Twojego. Pieknie opisałas swoją historię , z przyjemnością się czyta. Ogród masz śliczny i wspaniałą rodzinę więc niczego Ci pewnie nie brakuje oprócz może jakichś błachostek. Jestem zauroczona tym co tu zobaczyłam i przeczytałam. Serdecznie Cię pozdrawiam.
kasiek
Pict0068

Dodany 08:53, 12 wrz 2013
Agaciu moze dobrze ze leje bo po tych suszach woda jest bardzo potrzebna - trawa znów stała sie zielona a rośliny odżyły. Nie mogę się doczekać fotek wrzosowiska!
Agania
Dscn0574

Dodany 11:33, 12 wrz 2013 , edytowany o 13:17, 12 wrz 2013
Kasiu, z wrzosowiskiem nie jestem jeszcze gotowa, przez ten deszczyk, dla roślin to ukojenie po tych suszach, ale nie do pracy w ogrodzie, brakło mi wrzosów, jeszcze muszę dokupić bukszpany i cisy. Mam jedną kulkę z thujki, ale chyba ją zadołuję w donicy przed gankiem.
Agania
Dscn0574

Dodany 11:37, 12 wrz 2013 , edytowany o 12:02, 12 wrz 2013
Lato się jeszcze nie skończyło, jesień już czuć w powietrzu, a ja już tęsknię za wiosną

Agania
Dscn0574

Dodany 13:25, 12 wrz 2013
Róża w spina się po wiązie holenderskim

Na pergolce róża New Dawn

i zrobiło się romantycznie, można tylko pomarzyć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies