Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:11, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Ależ busz u Ciebie bylinowy, w połączeniu z drzewami i krzewami tworzy świetny, magiczny klimat. I jak miło Cie widzieć


Mariolko chociaż ze zdjęcia będziesz mnie kojarzyć
kasja83 napisał(a)
Aganiu ale masz busz...oaza zieleni normalnie-mam wrażenie, że w upały to się pewnie lepiej u Ciebie oddycha!

Jest prysznic ogrodowy, on pomaga oddychać

Miał być busz i trawniczek, i coś chyba z tego wyszło
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:18, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
lindsay80 napisał(a)
Podziwiam ogrom zieleni u Ciebie.
Wiązówkę i czarny bez też mam, niestety ta pierwsza po burzy z gradem cała się posypała.
Miło Cię widzieć na zdjęciach

Wiązówka jeszcze mi się trzyma, ale co po burzy wytrzymuje, byliny obrywają, mało co kwitnie jeszcze , dużo mi się bylin wygłuszyło, mam wszystko do przerobienia.

Na tarasie jednak wypoczywam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:19, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AGDULA napisał(a)


Jak ślicznie Taki busz i tyle słońca. Jak Ty to robisz?? u mnie im większy busz tym więcej cienia..


Drzewa staram się ograniczać, dużo cięcia przed nami

Syn stwierdził jednak, że za mało drzew mamy, bo nie ma jak hamaka rozwiesić
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:30, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
margaretka3 napisał(a)
Agatko, nadrobiłam u ciebie zaległości.
Gdzieś mi umknęło Twoje pytanie o aminka. Aminki się wyciągnęły, bo mają za mało światła, albo są za gęsto posadzone. Wzmocniłyby się, gdyby go miały więcej. Ale podwiązany nie powinien się połamać, bo on nie jest wiotką roślinką (ale warunek: musi mieć słońce).
Kloniki, które mi polecałaś, są ciemnoliściaste. Ja chciałabym zielone. Ale mam czas z wyborem, odkładam jednak tę rabatę z klonami na przyszły rok.

Aminek sobie poradził...zimno było, brak słońca dał się mu we znaki, jutro zamierzam go wysadzić na rabatę, pewnie za późno, ale co mi tam, może szybko w glebie ruszy

Z zielonymi klonami jest trochę trudniej, jesteś wybredna...tzn wymagająca... klony cechuje wielobarwność... ja ma tylko siewkę klona japońskiego, który jest zielony...takie siewki można spotkać, ale nikt na nie zwraca uwagi

Zielone liście mają:A
Acer palmatum disectum,
Acer palmatum 'Wilson`s Pink Dwarf', ale tylko latem,
Acer pensylvanicum,
Acer griseum.

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:31, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Justyna napisał(a)
Aganiu, a czy Ty nie sadziłaś w ubiegłym roku martagonów?

Sadziłam wyszły, ale za małe cebule, żeby zakwitły, albo miały za mokro
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:33, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Milka napisał(a)
Iryski mnie urzekły, subtelne

Irenko fajne są lubię je za tą subtelność i wygląd jak nie z ogrodu i nie chorują, nie mają dziur, ani plamistości na liściach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:42, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Agata ale wypad. A ty też jechałaś te 60 km ? Bo wiem że usportowiona jesteś - zimą narty - to wiem a latem rower ?
Aż wstyd - bo ja ze sportem słabo i z aktywnością rowerową też licho...ale w długi weekend też nie wiedziałam tylko ruszyłam 4 litery i zwiedzałam piękne okolice ( relacja u mnie)

Twój ogród dojrzały, śliczny i te donice wiklinowe....co roku się nimi zachwycam.

Małgosiu ja byłam raczej w roli statysty, mam problem bardzo bolesny z prawym barkiem i lewym nadgarstkiem, żałuję, że nie jechałam w rajdzie, ale raczej ogród mnie uziemił...nie obwiniaj się taki wypad ogrodowy spacerowy jest jak najbardziej wskazany dla nas, rower też, ja mam mam nadzieję jeszcze zagrać w Squasha
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:49, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)
Ale u Ciebie Agatko pięknie. A te iryski słodziutkie.

Dawno mnie u Ciebie nie było i jak przychodzę to az mnie zatchnęło. Taki busz.

Kasiu fajnie ,że wpadłaś tym barziej mi miło, a jak na Was patrzę to tym bardziej mi ło...super ten avatarek...w ogrodzie fajnie się zmienia odkąd mam bukszpanki od Ciebie...obwódka rośnie wolniuto, ale rośnie

a na taraasie mieszane kompo, jeszcze bratki mam




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:55, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Z mojego podwórka



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:59, 25 cze 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053




____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies