Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:20, 16 sie 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
eee_taam napisał(a)
nawet jak nie piszę ...czy też znaków rozpoznawczych nie zostawiam.... to fotki ogladam

Justynko i to mnie cieszy..bo ostatnio mną targa i na fotki brak czasu

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 21:21, 16 sie 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Agatka piękne widoki pokazujesz. Super, że popadało, u mnie też. Mam nadzieję, że w przyszłym roku i ja się oczka doczekam . A co to za śliczna roślinka taka przebarwiona na czerwono? Czyżby trzmielina oskrzydlona? Choruję na nią od zeszłego roku. Buziaki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Donia72 21:40, 16 sie 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Bardzo ładnie wyglądają cynie na rabacie A masz taką inną roślinkę na zdjęciu: zielono-białe listki i chyba fioletowe kwiatuchy. Co to jest?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Agania 21:57, 16 sie 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Katkak napisał(a)
Agatka piękne widoki pokazujesz. Super, że popadało, u mnie też. Mam nadzieję, że w przyszłym roku i ja się oczka doczekam . A co to za śliczna roślinka taka przebarwiona na czerwono? Czyżby trzmielina oskrzydlona? Choruję na nią od zeszłego roku. Buziaki .


Pokaż fotkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:59, 16 sie 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Donia72 napisał(a)
Bardzo ładnie wyglądają cynie na rabacie A masz taką inną roślinkę na zdjęciu: zielono-białe listki i chyba fioletowe kwiatuchy. Co to jest?

Doniu to jest zwykły hibiskus ogrodowy, u mnie już bardzo dojrzały, tylko ten to variegata....pamiętam o trawkach
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Donia72 22:05, 16 sie 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
U mnie hibiskus rośnie taki zwykły i muszę przyznać, że w tym roku to mnie zaskoczył ilością pączków. Ma bardzo ich dużo, a w tamtym roku miał tylko jeden kwiatekcieszę się, że pamiętasz pa!
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Psiamama 22:18, 16 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Auuuuuaaa jak Tu pięknie u Ciebie, aż mnie boli Mam lekturę na kilka wieczorów
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
BASIA8 22:21, 16 sie 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)

Basieńko, witaj, jakże się cieszę, że zaglądnęłaś, jesteś dla mnie zawsze miłą zwiastunką i prawdziwą pociechą jak mi żle to zawsze jesteś ......przyniosłaś mi deszcz


Kochana Moja cieszę się że dobroć niosę w Twoje Progi Ściskam Cię Mega Mocno
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
sylwia_slomc... 22:37, 16 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Agania napisał(a)

Sylwia dziękuję, wojaże to dzięki Kasi z ogrodu niespodzianek...ogród pewnie jak u większości za nas prosi o deszcz
Teraz dopiero widzę ile życia tętni nad oczkiem...i ile żyć walczy o przetrwanie

widziałam obrzydliwą wielką gąsienicę spindrającą się po liściu, była ogromna i szukała wody i prawie się utopiła, ale wylazła z wody i mam nadziję, że już jest w kokonie


Piękny kolor ma ta bordowa lilia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kondzio 07:26, 17 sie 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Agania napisał(a)

Do bajki to mu jeszcze daleko, wciąż brak nawadniania....


ja nawadnianie mam ale ni uzywam bo straszna ilośc wody zużywa i podlewamy ręcznie a dzisiaj znów pada hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies