Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogród w Wienheim

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Wienheim

Leida 21:56, 07 lut 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
I jeszcze coś co chciałabym zobaczyć pewnie w maju - tą glicyniową aleję widziałyśmy kiedyś z Danusią w którejś niemieckiej gazecie w pełni kwitnienia. Była po prostu fioletową burzą, nic tylko kwiaty i kwiaty. Ja niestety zawsze trafiałam albo przed albo po z pojedyńczymi kwiatkami.





____________________
Hania
Kondzio 21:58, 07 lut 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Piękny ogród
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 18:23, 08 lut 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Obejrzałam i najbardziej mi się podobają te rabaty późnym latem z ostnicami . Zdecydowanie obecnie u mnie dużo sympatii oprócz wiosennych rabat, mają późnoletnie z bylinami i trawami
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 01:37, 14 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Piekne miejsca..........mam dużą ochotę żeby tam sie wybrać..........zastanawiam sie tylko w jakiej porze roku najlepiej.....i piekne latpo kusi i wiosna zachęca...........Ślicznie
Jak dobrze ża mamy aka mozliwośc dzieki O i Wam dziewczyny żeby to cudo obejrzec, to i wiele innych
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
prettygarden 10:18, 21 lip 2014

Dołączył: 14 lip 2014
Posty: 5
Piękne widoki. Ostatnio odkrywam tyle wspaniałych miejsc godnych odwiedzenia, że nie wiem czy do końca życia to wszystko zdążę zwiedzić Jednak ten ogród będzie na samym początku mojej listy planowanych wycieczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies