Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasya 20:53, 25 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41853
A te róże gdzie? Tez gdzieś koło ciebie ?
Ja koło siebie nie mam, albo nie znam szkółki z różami
Zazwyczaj jest tylko kilka popularnych odmian i tyle
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasik 21:14, 25 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kasya napisał(a)
A te róże gdzie? Tez gdzieś koło ciebie ?
Ja koło siebie nie mam, albo nie znam szkółki z różami
Zazwyczaj jest tylko kilka popularnych odmian i tyle


Po nie jechałam 60 km

Też dowiedziałam sie o nich w ostatnia niedzielę. Do tej pory kupowałam wysyłkowo.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Luki 21:53, 25 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Bardzo ładne te Quenn of Sweden jak sobie pomyślę, że dałem dwa razy tyle za połamane krzewy... no cóż już rosną i powoli zapominam o rozczarowaniu po otwarciu paczki
Chociaż Nostalgie u mnie widziałem o wiele wiele gęstsze przynajmniej jedno można u mnie dostać ładne, szkoda, że akurat na nią miejsca nie mam
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasik 21:56, 25 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Luki napisał(a)
Bardzo ładne te Quenn of Sweden jak sobie pomyślę, że dałem dwa razy tyle za połamane krzewy... no cóż już rosną i powoli zapominam o rozczarowaniu po otwarciu paczki
Chociaż Nostalgie u mnie widziałem o wiele wiele gęstsze przynajmniej jedno można u mnie dostać ładne, szkoda, że akurat na nią miejsca nie mam

Nostalgia była ostatnia i nie miałam wyboru, ale jesli sie nie spodoba, to zostawię u siebie. Zamówienie było i chciałam się wyiązać.

Cena jest super tych róż a one w pierwszym roku i tak wiele nie pokazują. Na drugi rok już będą silniejsze.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Margarete 09:52, 26 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasik napisał(a)
Różyczki przywiezione. Mam nadzieję, że będziemy zadowolone.


Nostalgia



Queen of Sweden




Princess Alexandra of Kent




Leonardo da Vinci



Mary Rose




A to róża Constance Spry, która przyszła parę dni temu z ogrodnictwa w którym chciałyście kupić. jest wielkością bardzo podobna- ceną 2x droższa




Ale super te róże dla nas - wielkie dzieki Kasiu za trud i za zakupy - bardzo ci jestesmy wszystkie wdzięczne - róże piekne i w takiej atrakcyjnej cenie, za angielki....super

Widzimy sie w Pęchcinie to je odbierzemy, tylko martwie sie jak ty sie z nimi zabierzesz w droge, dla ciebie to przeciez kawał drogi.........
Czy mam ci przesłac kase na konto czy rozliczymy sie jak sie spotkamy ?
I cudnie że ci sie udało kupić te Nostalgie dla naszej różanej Anity - spotykamy sie w wekend u niej, na pewno bedzie światnie bo ona ma cudny ogród i na pewno bedzie relacja fotograficzna z tego spotkania.

Kasia napisz co ty bys chciała mieć i jak ci sie mamy odwdzięczyc
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kasik 10:12, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Margarete napisał(a)


Ale super te róże dla nas - wielkie dzieki Kasiu za trud i za zakupy - bardzo ci jestesmy wszystkie wdzięczne - róże piekne i w takiej atrakcyjnej cenie, za angielki....super

Widzimy sie w Pęchcinie to je odbierzemy, tylko martwie sie jak ty sie z nimi zabierzesz w droge, dla ciebie to przeciez kawał drogi.........
Czy mam ci przesłac kase na konto czy rozliczymy sie jak sie spotkamy ?
I cudnie że ci sie udało kupić te Nostalgie dla naszej różanej Anity - spotykamy sie w wekend u niej, na pewno bedzie światnie bo ona ma cudny ogród i na pewno bedzie relacja fotograficzna z tego spotkania.

Kasia napisz co ty bys chciała mieć i jak ci sie mamy odwdzięczyc



Napisałam na Priv.

Miło mi, że mogłam sprawic radość. O transport się nie martwcie- damy radę.
Żadnych mi tu odwdzięczań , bo sie obrażę. Robię to z czystej sympatii.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
jankosia 10:12, 26 cze 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Kasiu, czy to źródło róż to prowadzi też sprzedaż internetową? Jeśli tak to czy mogłabym cię prosić o namiary?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Kasik 10:18, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
jankosia napisał(a)
Kasiu, czy to źródło róż to prowadzi też sprzedaż internetową? Jeśli tak to czy mogłabym cię prosić o namiary?


Nie mam pojęcia. Poznałam ich w niedzielę i wczoraj widziałam ich drugi raz w zyciu. A, że to około 60 km ode mnie, to już starałam sie zakupy zrobić na ten rok wszystkie. Szkoda, bo i Tobie bym coś kupiła.

Na prv wyślę Ci namiary do nich. Wiem, ze jada dziś na Śląsk na jakąś wystawę, ale może telefon odbiorą i sie dogadasz.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
jankosia 10:21, 26 cze 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Dzięki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 10:28, 26 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasik napisał(a)


Moje kulki też nie obcięte cały czas w niedoczasie.

A poniżej dla Ciebie moja Genie



Buziaki

Noo, twoja Genia to prawdziwa Genia...moja w porównaiu z nia to Geniuchna...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies