Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kindzia 11:48, 26 cze 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bardzo przyzwoite te róże Kasiu Będą z nich...ludzie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 11:54, 26 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasik napisał(a)


Jeszcze trzecia część- pod huśtawką została. Rośliny już niektóre są. Muszę poczekać na kamyki i do roboty.


Szalejesz, co mnie cieszy, bo znaczy, że juz kondycja odzyskana
róże cudne, Nostalgia mocna róża, jestem nią zachwycona, innych z tych, co kupiłaś, nie mam to nic nie powiem

Może mi co i wyjdzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasik 17:57, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Margarete napisał(a)

Noo, twoja Genia to prawdziwa Genia...moja w porównaiu z nia to Geniuchna...


Małgosiu- ja ją taką kupiłam w kwietniu. Była obsypana kwiatami i pąkami.
Była u mnie wtedy Kasia z Małgonią. Długo się nią nie nacieszyłam bo pierwszej nocy - czyli po paru godzinach od jej zakupu -mróz ściął wszystkie kwiaty.
Mam nadzieję ciszyć sie nią, ale dopiero w przyszłym roku.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 17:58, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Bardzo przyzwoite te róże Kasiu Będą z nich...ludzie


No i dobrze, że tak mówisz-bo juz sie bałam, że jakiś szajs kupiłam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 18:04, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Milka napisał(a)


Szalejesz, co mnie cieszy, bo znaczy, że juz kondycja odzyskana
róże cudne, Nostalgia mocna róża, jestem nią zachwycona, innych z tych, co kupiłaś, nie mam to nic nie powiem

Może mi co i wyjdzie


Irenko- te wszystkie różyczki to albo dla kogoś, albo dla mnie z polecenia. Z tego co czytałam powinny być ładne.

Siły trochę odzyskałam- kto by powiedział, że brak żelaza w organiźmie może człowieka usadzić kompletnie. Dziś jest lepiej choć nie tak jakbym tego sobie życzyła. Po mału prace sie skończą i powiedziałam sobie, że to narazie koniec rewolucji. Człowiek musi w pewnym wieku umiec się zatrzymać.Trzeba nauczyć się równiez czerpać z tego co sie robi i poodpoczywać.

Pustkowia juz nie ma i mozna resztę robić pomalutku dopieszczając to , co juz się zrobiło. I tak zamierzam. Skończymy tą rabatę i jeszcze jeden narożnik za nowa pergolą i finisz.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bogdzia 21:18, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasiu i Grzesiu poniewaz jedna z królowych jest dla mnie wiec podziękowania składam serdeczne, bardzo sie ciesze ze tak szybko bedę ja miec i do zobaczenia w Pęchcinie. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasik 22:01, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bogdzia napisał(a)
Kasiu i Grzesiu poniewaz jedna z królowych jest dla mnie wiec podziękowania składam serdeczne, bardzo sie ciesze ze tak szybko bedę ja miec i do zobaczenia w Pęchcinie. Buziaki.


Bożenko- wiedzieliśmy , że wieziemy je również dla Ciebie- i miło nam było po nie jechać. Mam nadzieję, że będziecie zadowolone. Miło jest sprawic radość ludziom. A Tobie zrobię to tyle razy ile zdołam.

Do spotkania
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bogdzia 22:12, 26 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasik napisał(a)


Bożenko- wiedzieliśmy , że wieziemy je również dla Ciebie- i miło nam było po nie jechać. Mam nadzieję, że będziecie zadowolone. Miło jest sprawic radość ludziom. A Tobie zrobię to tyle razy ile zdołam.

Do spotkania


Miło czytac i skorzystac z takiej serdecznosci jak Wasza , oby była okazja sie odwdzieczyc. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 08:24, 28 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Kasiu przyszedłem do Ciebie od Bogdzi i jestem zauroczony ogrodem. Powstają nowe rabatki super wykończone. A taras miodzio. Sprawisz dziewczynom łódzkim wielką radość różami.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kasik 09:35, 28 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
zbigniew_gazda napisał(a)
Kasiu przyszedłem do Ciebie od Bogdzi i jestem zauroczony ogrodem. Powstają nowe rabatki super wykończone. A taras miodzio. Sprawisz dziewczynom łódzkim wielką radość różami.


Dziękuję bardzo za pochwały. Ogród zmienia się bardzo. Biorąc pod uwagę fakt, że trzy lata temu weszliśmy w trawy po pas można powiedzieć, że jest fajnie. Docelowo jeszcze wiele prze nami, ale już jakaś podstawa jest. Rośliny tarasowe to moja miłość od lat wielu- w bloku tylko one dawały radość.
A róże? No jak widać, że niewielkim wysiłkiem można drugiej osobie sprawić radość. Nie wiem komu większą sprawiłam - dziewczynom? czy sobie?
Zawsze uważałam, że robienie niespodzianek lub przyjemności komuś jest fajniejsze od przyjmowania jej.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies