Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Bogdzia 23:03, 02 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przeciez jest pięknie i kolorowo nawet bez hortek. Trawniczek masz cudny w porównaniu do mojego . Nie bede zazdroscic żeby nie zauroczyc
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasik 23:14, 02 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bogdzia napisał(a)
Przeciez jest pięknie i kolorowo nawet bez hortek. Trawniczek masz cudny w porównaniu do mojego . Nie bede zazdroscic żeby nie zauroczyc


Muszę popracowac nad kolorem w miejscach gdzie jest rozchodnik, rozplenica i hortki- tam jest za zielono. Kasia mam mi dać lilie do których serca nie mam, ale jakoś nauczę się je lubić.
A trawnik pokazuję w odpowiednim ujeciu, by wszystkiego na zdjęciu nie było, Grzegorz go leje juz od miesiąca i zasilał po wyschnięciu. Juz nie jest najgorzej, ale był prawie cały zołty i popalony.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bogdzia 23:21, 02 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jest pięknie a z liliami bedzie jeszcze piękniej bo Kasi lilie u Ciebie muszą pięknie wyglądac , nie może byc inaczej
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 23:27, 02 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42123
sliczne kompozycje na rabatkach
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gocha 02:40, 03 lip 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu nie mogę wyjść z podziwu nad Twoimi tarasowymi- cudne są- ja jakoś nie mam serca do roślin w skrzynkach. Jak się nazywa ta róża różowa pieknie kwitnąca bo nie dojrzałam nazwy- czy to NN. Widzę że u Was różyczka panuje. U mnie też- kupiłam wczoraj dla siebie 10 szt. róż- jakbyś chciała zobaczyć to zapraszam- fotki są. Czytam u Ciebie że będziesz w Pęchcinie- to może się spotkamy.My mamy zamiar jechać ale jeszcze się zastanawiam bo trochę ostatnio termin mi nie pasuje- wypadło coś nam w tym dniu nieoczekiwanie, ale jeszcze do przemyślenia temat. Gdybym jechała to mogłabym ewentualnie kupić róże dla kogoś. A Ty nie masz już miejsca na nowe nabytki różane ? Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Nikita 19:52, 03 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasiuniu kochana, linie kroplujące kup firmy Rain Bird, Toro lub Hunter to czołowi producenci systemów nawadniających.
Ja mam firmy Rain Bird. Jak będziesz miała jakieś pytania to dzwoń.

Boże jaki upał...żeby o godzinie 20 było tak gorąco...chyba jest mus iść na jakiegoś zimnego browarka.... Pa Pa,buziaki, do zobaczenia w Pęchcinie.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Urszulla 13:47, 04 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21860
Kasiu oglądam bo pięknie u Ciebie....zawsze chce się coś dosadzić też czekam na hortki
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kasik 08:24, 05 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kasya napisał(a)
sliczne kompozycje na rabatkach


Dzieki Kasiu
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 08:31, 05 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Gocha napisał(a)
Kasiu nie mogę wyjść z podziwu nad Twoimi tarasowymi- cudne są- ja jakoś nie mam serca do roślin w skrzynkach. Jak się nazywa ta róża różowa pieknie kwitnąca bo nie dojrzałam nazwy- czy to NN. Widzę że u Was różyczka panuje. U mnie też- kupiłam wczoraj dla siebie 10 szt. róż- jakbyś chciała zobaczyć to zapraszam- fotki są. Czytam u Ciebie że będziesz w Pęchcinie- to może się spotkamy.My mamy zamiar jechać ale jeszcze się zastanawiam bo trochę ostatnio termin mi nie pasuje- wypadło coś nam w tym dniu nieoczekiwanie, ale jeszcze do przemyślenia temat. Gdybym jechała to mogłabym ewentualnie kupić róże dla kogoś. A Ty nie masz już miejsca na nowe nabytki różane ? Pozdrawiam gorąco


MAłgosiu- tarasowe mają swoj czas Zachwycają i mnie. Róża to Carina- kupiona ot tak - jak to na początku u każdego- dobrze, że gdzieś zapisałam nazwę.
Róże są piękne i wcale się nie dziwię, że i Ciebie ten wirus atakuje 10 to już dobra cyfra
Ja już trochę przesadziłam z ilością bo dwie już mam w nadwyżce- ale były takie piękne

Do spotkania.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 08:33, 05 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Nikita napisał(a)
Kasiuniu kochana, linie kroplujące kup firmy Rain Bird, Toro lub Hunter to czołowi producenci systemów nawadniających.
Ja mam firmy Rain Bird. Jak będziesz miała jakieś pytania to dzwoń.

Boże jaki upał...żeby o godzinie 20 było tak gorąco...chyba jest mus iść na jakiegoś zimnego browarka.... Pa Pa,buziaki, do zobaczenia w Pęchcinie.


Dzięki Madziu za pomoc- Jesteś nieoceniona. Z pytaniami przylecę.
A upał?- Siedzielismy pół dnia w basenie, a dziś obudziła nas burza i właśnie pada. Och jak dobrze.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies