Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 21:19, 24 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ogrody Pisarzowickie to jest jakaś bajka. Ja oniemiałam, zwariowałam, oszalałam. Aparat mi sie zagrzał, byłam jak w amoku.

W szkółce było podobnie- i jak nigdy- żałowałam, że mój Grzesiu nie żałuje na rosliny. Potrzebowałam chyba męża, który powiedziałby - stop- a tu facet, który dokłada na wózek kolejne doniczki.

Samochód załadowaliśmy cały

Zdjęc z Pisarzowic było pokazanych wiele, a nie chciałabym by ktoś pomyslał, że to moje.

Powiem tylko tyle- jesli ktoś tam nie był- to błąd.


Część zakupów- na zdjęciach tylko rózaneczniki( dwie azalie juz posadzone), były jeszcze inne roślinki (cytryniec japoński, Liliowce dla Mamusi na Jej święto.









____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 21:40, 24 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183



To prezent do naszego ogrodu od Kasi i Rysia cudna ogromna azalia-cmokamy Was bardzo.





i jej kwiat




A to następne



____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
malgorzata_s... 21:49, 24 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
No kochana, faktycznie poszalałaś Niedługo będziesz miała Pisarzowice u siebie Cudne zakupy
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 21:53, 24 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 21:55, 24 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No kochana, faktycznie poszalałaś Niedługo będziesz miała Pisarzowice u siebie Cudne zakupy


Gosieńko- Pisarzowice to poprzeczka nie dla mnie. To jest jakis Kosmos.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:11, 24 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kilka zdjęć z ogrodu


tu posadzone dwie azalki


____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bea 23:37, 24 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580


Nie da się oprzeć zakupom po wizycie w ogrodzie w Pisarzowicach.

Piękne kolory

____________________
Beata W miniformacie
Nikita 07:07, 25 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kasik napisał(a)

Kasieńko kochana, jaką masz śliczną obwódkę! A ja się zastanawiam jak wkomponować w ogród moje 3 złote bukszpany? Już wiem...zrobię obwódkę, a pomiędzy posadzę jakoś zieloną trawkę. Jak dobrze, że cię mam...co ja bym bez ciebie zrobiła Kasiuniu?
A u ciebie co to za trawka rośnie?

Jedziecie w lipcu do Szmitów? BOM stęskniła się za wami okropnie!!!!!
Cmok, cmok, słodkie buziaki przesyłam

edit: zapomniałam napisać: śliczne te wasze zakupy. Niedługo będziesz miała rododendronowy ogród jak u naszej Bogdzi.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Kasik 07:35, 25 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Nikita napisał(a)

Kasieńko kochana, jaką masz śliczną obwódkę! A ja się zastanawiam jak wkomponować w ogród moje 3 złote bukszpany? Już wiem...zrobię obwódkę, a pomiędzy posadzę jakoś zieloną trawkę. Jak dobrze, że cię mam...co ja bym bez ciebie zrobiła Kasiuniu?
A u ciebie co to za trawka rośnie?

Jedziecie w lipcu do Szmitów? BOM stęskniła się za wami okropnie!!!!!
Cmok, cmok, słodkie buziaki przesyłam

edit: zapomniałam napisać: śliczne te wasze zakupy. Niedługo będziesz miała rododendronowy ogród jak u naszej Bogdzi.


No widzisz Kochana- jak miło, że moje roślinki są dla Ciebie inspiracją.
Oczywiscie -tak jak mówisz -pieknie będzie wyglądać buksik i trawki, ale to co Widzisz to tawułka Golden Princes i po prostu liatra. Co nie przeszkadza by tak właśnie skomponować obwódkę, sadząc jakąś trawkę zieloną i buksiki złote.

Co do Szmitów to jeszcze nie wiemy. musiałabym jakoś to logistycznie ogarnąć, ale wcale sie nie wycofuję. Też bardzo się stęskniłam, chyba to tak jest, że jak się poznajemy, to potem się od siebie uzależniamy.


Zakupów - rzeczywiscie ciut dużo- dziś mam ból głowy jak to ogarnąć zapewniając roslinkom dobre miejsce. , ale Bogdzi nie doścignę.

Buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 07:41, 25 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bea napisał(a)


Nie da się oprzeć zakupom po wizycie w ogrodzie w Pisarzowicach.

Piękne kolory



Beatka- tam można dostać szału i jak się ma świadomość że ogród duży, to hamulce puszczają.

W takich chwilach unoszę sie pół metra nad ziemią- co wydawać się może niemożliwe.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies