Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Agania 21:22, 25 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)
Piszę od Kasi i nie bardzo mam czasu, ale byliśmy wczoraj na Święcie azalii i wypatrzyłyśmy pięknego klona- jeśli ktoś zna nazwę , to będziemy wdzięczne

Zdjęcia poniżej.

To ten środkowy




A tu ciut bliżej



Kasiu, to duży okaz, liście jak u Atropurpureum, ale trzeba było pytać u źródła, mamy setki odmian wśród klonów, ja mam mini kolekcję w tym pospolite i jesionolistne, żeby rozróżnić odmianę Japońca trzeba taki okaz pokazać wiosną, latem i jesienią, klony są jak kameleony, żałuję, że nie mogę pomóc
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:24, 25 maj 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)
Kilka obrazków z cudnego spotkania.


Rety ile tu romantyzmu i miłości
Tulam się do Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gierczusia 21:37, 25 maj 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasiu śliczne , energetyczne zdjęcia uśmiałam się , jak napisałaś ,że się pól metra unosisz nad ziemią ja ten stan doskonale znam mało tego , czasem mi żal źe co jakiś czas opaść do przyziemności muszę

Cudne zakupy, mam nadzieję ,że Grzesiu czytał i następnym razem zamknie kartę bankomatową na klucz
Jesteście niemozliwi jak będziecie w naszych okolicach , to musicie koniecznie nas odwiedzić
Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kindzia 21:55, 25 maj 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U nas ten romantyzm w dwie strony patrzy Ale u Was jak należy
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
agata19762 22:09, 25 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Kasieńko ale zaszalałaś z zakupami
cudne rośliny kupiłaś
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Kasik 22:15, 25 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Agania napisał(a)

Kasiu, to duży okaz, liście jak u Atropurpureum, ale trzeba było pytać u źródła, mamy setki odmian wśród klonów, ja mam mini kolekcję w tym pospolite i jesionolistne, żeby rozróżnić odmianę Japońca trzeba taki okaz pokazać wiosną, latem i jesienią, klony są jak kameleony, żałuję, że nie mogę pomóc


Agatko- ja wiem,że to trudne, ale może ktoś bedzie wiedział. Oczywiście pytałyśmy w szkółce wszystkich- tylko tam nikt nie miał o tych klonach zielonego pojęcia.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:17, 25 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Cholewcia...trochę tego przywieźliście...nawet nie myślałam, że tak sporo...nie wyglądało...

U nas znowu kapie z nieba...może w nocy u Was też coś zahaczy, widziałam prognozę.

Buziole Kasiątko i do następnego


Dzis kupiliśmy ziemię- jutro z nimi powalczymy. A może i pojutrze?

Na deszcz czekamy, bo susza okrutna.

Buziak
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:20, 25 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bogdzia napisał(a)
No zakupy niczego sobie.Mozna stracic głowe w takim miejscu. Grzesiowi się przytyło od ostatniego roku , pewnie bardzo o niego dbasz a on dziekuje ci kupując roślinki.Buziaki dla Was.


Bożenko-głowę to ja trace w kazdej szkółce

A o Grzesia dbam od 26 lat, a On o mnie i dlatego wygladamy jak wyglądamy. Choć nie raz zbieramy sie w sobie i usiłujemy tak nie dbać- tylko jakoś nie zawsze wychodzi.

Roslinek u nas nigdy dość.


Pozdrawiamy Bożenko
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:23, 25 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Agania napisał(a)

Rety ile tu romantyzmu i miłości
Tulam się do Was


No bo - jak w takim miejscu nie być w euforii i w stanie ciągłego zachwytu. Uwalniają się wtedy jakieś endorfiny i romantyzm pojawia sie sam


My też Cie mocno przytulamy.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:27, 25 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
gierczusia napisał(a)
Kasiu śliczne , energetyczne zdjęcia uśmiałam się , jak napisałaś ,że się pól metra unosisz nad ziemią ja ten stan doskonale znam mało tego , czasem mi żal źe co jakiś czas opaść do przyziemności muszę

Cudne zakupy, mam nadzieję ,że Grzesiu czytał i następnym razem zamknie kartę bankomatową na klucz
Jesteście niemozliwi jak będziecie w naszych okolicach , to musicie koniecznie nas odwiedzić
Ściskam mooocno


Mój stan unoszenia się nad ziemią jest tylko przenośnią z wiadomych wzgledów i w wyniku grawitacji - nie daję rady

Grzesiu czyta - ale, jak już pisałam- sam wpada w szał. On bardzo lubi rodusie.

Nad trawami się już tak nie zachwyca

Dziekujemy za zaproszenie- postaramy sie następnym razem
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies