Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

ziele 23:42, 31 maj 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Bardzo fajnie Ci wyszło z tymi kolorami.
Dziwnie tak patrzeć na hosty, na które patrzyłam latami. Ale miło mi, nie powiem. Szkoda, że nie znalazłam wtedy tej żółtej. Rośnie, nie zginęła; szukałam jej w złym miejscu. Teraz mam nówki. Nie mogę się nacieszyć. Pewnie niedługo mi spowszednieją. Ale na razie cieszą oczy.
Powodzenia w uprawie.
Dobranoc.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Gocha 11:28, 01 cze 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu zachwycam się nieustannie pomaranczową dróżką. A jaka to żurawka tam rośnie ? I jeszcze co rośnie w hostach ta zadarniająca roślinka. Fajnie że się z M. dogadujecie w sprawach ogrodniczych. Dobrze że znalazłaś sobie taka piękną pasję i rzeczywiście cieszy to rodzinkę- jak się ma taką pasję to od razu świat staje się lepszy. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kasik 18:56, 01 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
ziele napisał(a)
Bardzo fajnie Ci wyszło z tymi kolorami.
Dziwnie tak patrzeć na hosty, na które patrzyłam latami. Ale miło mi, nie powiem. Szkoda, że nie znalazłam wtedy tej żółtej. Rośnie, nie zginęła; szukałam jej w złym miejscu. Teraz mam nówki. Nie mogę się nacieszyć. Pewnie niedługo mi spowszednieją. Ale na razie cieszą oczy.
Powodzenia w uprawie.
Dobranoc.


Aniu- jeszcze raz dziękuję, hostom będzie u mnie dobrze, obiecuję solennie dbac o nie, choć jak wiesz one opieki zbytniej nie oczekują.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 19:03, 01 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Gocha napisał(a)
Kasiu zachwycam się nieustannie pomaranczową dróżką. A jaka to żurawka tam rośnie ? I jeszcze co rośnie w hostach ta zadarniająca roślinka. Fajnie że się z M. dogadujecie w sprawach ogrodniczych. Dobrze że znalazłaś sobie taka piękną pasję i rzeczywiście cieszy to rodzinkę- jak się ma taką pasję to od razu świat staje się lepszy. Pozdrawiam gorąco


Gosiu jeszcze raz dzięki- ja ostatnio też się nią zachwycałam. A jak zobaczyłam je w zachodzącym słońcu, to aparat szybciutko poszedł w obroty.
To jest Żurawka (Heuchera) Marmalade sadzona w maju zeszłego roku. Pięknie przezimowała i aż wstyd się przyznać, nie musiałam jej nawet czyścić- więc tego nie robiłam.
Ta zadarniajaca roślinka to jasnota plamista. Posadziłam ją by zakryła mi troszkę to miejsce, ale rosła tak sobie, robiły się jakieś wolne placki i nigdy nie było efektu jakiego oczekiwałam, aż wymyśliłam, że wsadzę tam hosty, które uwielbiam i teraz stanowią dla siebie fajne tło. Mnie to bardzo pasuje.

pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kindzia 19:25, 01 cze 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Moje marmoladki mają zupełnie inny kolor! Są teraz bardziej zielonkawe, w żadnym wypadku nie przypominają koralowego koloru, jak Twoje!!! Nawet się zastanawiałam coś Ty tam posadziła, a piszesz, że marmoladki...nie mam pytań. One się po prostu do kolorystyki ogrodu dopasowują
Rysiu mówi, że busz masz piękny!!!

Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s 20:17, 01 cze 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Witam się jestem tu pierwszy raz i od razu muszę napisać, że kolorystyka ogrodu piękna, a żurawki w słońcu zapierają dech. Pozdrawiam.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s... 20:26, 01 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Moje marmoladki też bardziej zielone Pod spodem są koralowe, może posadziłaś odwrotnie? Jasnota z hostami super
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Lukasz2013 20:34, 01 cze 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Pięknie z tymi żurawkami. Ile one mają lat, że tak bujnie kwitną?
Paulaa 21:04, 01 cze 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416

wow ale efekt, pięknie)super to wygląda

Kasiu kojarzysz może czy w Przytoku mają wiśnię Umbrę? wypadła mi jedna i musiałabym dokupić

Kasik napisał(a)
Żurawki szaleją:

____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Kasik 21:58, 01 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Moje marmoladki mają zupełnie inny kolor! Są teraz bardziej zielonkawe, w żadnym wypadku nie przypominają koralowego koloru, jak Twoje!!! Nawet się zastanawiałam coś Ty tam posadziła, a piszesz, że marmoladki...nie mam pytań. One się po prostu do kolorystyki ogrodu dopasowują
Rysiu mówi, że busz masz piękny!!!

Buziaczki


Jutro zrobię zdjęcia indywidualne - zobaczysz, że one w zależności od ilości światła inaczej się przebarwiają. I nie mów mi, że nie mam racji Twoje i moje z jednej sktrzynki brane w szkółce.

A Rysiu jest Kochany
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies