Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Margarete 15:56, 28 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ależ fajna ta Wasza wizyta w Pisarzowicach........nigdy tam nie dotarłam choć ja taka Powsinoga jestem i w różynych ogrodach, arboretach juz w Polsce bywałam . Byłam u Kapisów a to przecież od nich niedaleko...musze tam kiedys dojechac, może za rok własnie na rodki i azalie...a może namówie jeszcze jakąs naszą ekipe i za jednym zamachem machniemy Kapiasów i Pisarzowice...piekne te foty i rzeczywiście romantyczne.

A skoro twój Grześ taki skory do wydawania kasy na roślinki i sam rozumie oraz podziela twoje pasje to skarb z niego wielki

Twój ogród coraz ładniejszy, podglądam czesto, ale nie zawsze slad zostawiam
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kindzia 18:08, 28 maj 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mam!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kasik 19:05, 28 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Margarete napisał(a)
Ależ fajna ta Wasza wizyta w Pisarzowicach........nigdy tam nie dotarłam choć ja taka Powsinoga jestem i w różynych ogrodach, arboretach juz w Polsce bywałam . Byłam u Kapisów a to przecież od nich niedaleko...musze tam kiedys dojechac, może za rok własnie na rodki i azalie...a może namówie jeszcze jakąs naszą ekipe i za jednym zamachem machniemy Kapiasów i Pisarzowice...piekne te foty i rzeczywiście romantyczne.

A skoro twój Grześ taki skory do wydawania kasy na roślinki i sam rozumie oraz podziela twoje pasje to skarb z niego wielki

Twój ogród coraz ładniejszy, podglądam czesto, ale nie zawsze slad zostawiam
Buziaki!

Małgosiu- polecam z czałego serca. Tam jest przecudnie. Jak tylko będziecie planowały jakąś objazdówkę: to czas Święta Kwitnących Azali jest dobrym czasem by tam być.

No a ja mam rzeczywiscie to szczęście "posiadać" męża, który nigdy nie mówi o moich nadwyżkach zakupowo-ogrodowych. Długie lata nie mogłam znaleźć dla siebie miejsca po południu w domu. Dni uciekały na codziennościach i dopiero od momentu kiedy stalismy sie posiadaczami ogrodu odnalazłam pasję, a co za tym idzie wielką radość z jej realizacji. I to pewnie dlatego, mój mąż widząc mnie szczęśliwą przyjął takie, a nie inne nastawienie do zakupów, nowych pomysłów....

Buziaki i zapraszam bys wpadała i nie trzeba zawsze pisać, bo ja też często czytam bez ujawniania się.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 19:05, 28 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
Mam!!!


No lecę , pędzę. D
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:13, 28 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
dzisiejsze fotki

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:20, 28 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Paulaa 22:24, 28 maj 2015

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
ślicznie u Ciebie wszystko takie soczyste


Kasik napisał(a)
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
malgorzata_s... 22:51, 28 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Cudnie Rozchodniki zachwycająco kuliste i żurawki aż świecą
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasik 22:56, 28 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Paulaa napisał(a)
ślicznie u Ciebie wszystko takie soczyste




Lejemy wodę , bo przecież by uschło. Dlatego jeszcze sie to jakoś trzyma, no i zdjęcia robione przy promieniach słońca. Ale jak popatrzeć w dzień pochmurny to trawnik wyglada jak popalony.
Ale za pochwały dziekuję.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:57, 28 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Cudnie Rozchodniki zachwycająco kuliste i żurawki aż świecą


Gosia te rozchodniki ogłupiałe jakie wszystkie w takie kule rosną. Nie pamiętam, by w tamtym roku tak było.

Buziol
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies