Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy

Kasik 16:06, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
BasiaLT napisał(a)
Kasiu normalnie nie do uwierzenia że to ten sam ogród. A to przecież zaledwie kilka lat.


No widzisz jak to szybko leci:
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 16:07, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
hanka_andrus napisał(a)
Pozdrawiam z deszczowego Pomorza.


HAniu u nas leje niemiłosiernie od nocy . Jutro mam gości z "O" a tu kałuże stoją a taras w rozsypce.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 16:08, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Kindzia napisał(a)
I też sobie powspominałam...dopiero niedawno altanę stawialiście, a już taka zadomowiona. Ale Ci pięknie rośnie!!! Zupełnie nieuzasadnione te marudzenia!!!

Do jutra Kochana...jak nas dzisiaj wiatrzysko nie wywieje


Ja nie marudzę, że mi nie rośnie Tylko że nie mam siły
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 16:42, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Milka napisał(a)
To wy już jutro się spotykacie??


No tak jutro
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Basilikum 20:57, 14 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
jejku az mi szczeka opadla jak duzo sie zmienilo i jak szybko, takie zdjecia daja nadzieje dla poczatkujacych jak ja

ale teraz masz pieknie

ja wlasnie przeszlam po ogrodzie po 4 dniach ulewnych deszczow i nie ma co ogladac. Dobrze, ze moi goscie nie ogrodowskowi, masakra poprostu brrr
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
eliza3 21:06, 14 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Kasiu, bardzo miło się ogląda jak ogród się zmienia i dojrzewa... uwielbiam oglądać takie zdjęcia.
Pięknie masz, ale sporo pracy i serca włożyłaś, aby było tak ładnie.
Pozdrawiam Was serdecznie.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
gierczusia 21:51, 14 lip 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ojjj takie zdjęcia to miód na skołotana duszem ogrodomaniaka aż chce się lecieć do tego ogrodu i przekopywać tonami

Buziole zasyłam, myślałam ,że już mi się uda do Was wszytskich razem pomachać , ale jeszcze nie..jeszcze nieee
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasik 22:09, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, ale fajnie ogląda się takie zdjęcia Widać po nich jak szybko rosną rośliny, a nam wydaje się, ze stoją w miejscu. Widać, że ogród z roku na rok staje się piękniejszy Pięknie to pokazałaś

Dzięki Ewa

Sama jestem w szoku. Wydawałoby się,że to się nie za bardzo zmienia i dopiero takie porównanie pokazuje prawdę.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:11, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Milka napisał(a)
Porównania imponujące, zmiany piękne, a za 2 lata busz, będziesz się z sekatorem przedzierać


Tak bym powiedziała, że busz potrzebny jest tylko na jednej rabacie- tej robionej w zeszłym roku. A potem to niech już tylko w górę rosną

Ale sekator mam.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Kasik 22:14, 14 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Basilikum napisał(a)
jejku az mi szczeka opadla jak duzo sie zmienilo i jak szybko, takie zdjecia daja nadzieje dla poczatkujacych jak ja

ale teraz masz pieknie

ja wlasnie przeszlam po ogrodzie po 4 dniach ulewnych deszczow i nie ma co ogladac. Dobrze, ze moi goscie nie ogrodowskowi, masakra poprostu brrr


Sama się buduję nimi, bo mi ostatnio ochota odeszła. Można powiedzieć, że jest fajnie. Jak ogląda ogród ktoś nie Ogrodowiskowy, to się zachwyca, ale my wiemy , że tu jeszcze można wiele.

Dzięki Iza za pochwały.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies