Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » w Oborze też mogą być ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

w Oborze też mogą być ogrody

malgorzata_s... 23:08, 28 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Buziaki zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gabriela 23:22, 28 gru 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Widziałam u siebie zdjęcie ze znanej nam w Neapolu uliczki, dziękuję. Żałuję że nie zrobiłam zdjęć któremuś ze straganów z akcesorami, tymi wszystkimi miniaturowymi dzbankami, stołami, krzesełkami, garnkami, itp, itd.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Borbetka 11:43, 29 gru 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Wszystkiego dobrego na Rok Nowy. Buźka.
____________________
borówcowy wizytowka
Alisonek 19:42, 29 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
bartek_luberda napisał(a)
Zostawiam znaczek że zaglądam ogródeczek

Dziękuję Bartku za wizytę i że dalej masz ochotę spacerować ja szybko postaram się zajrzeć do Twojego ogródka. Cieplutko pozdrawiam

a gdzie Twój ogródek Bartku??? ja tu na wieczór zostawiłam sobie Twoją nowość do obejrzenia a tu nie ma Twojego wątku, szybciutko zakładaj i pisz co u Ciebie i co za ogród przed nami ukrywasz
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 19:43, 29 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Buziaki zostawiam

Gosiu ja też Ciebie cmokam :*
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 19:44, 29 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Gabriela napisał(a)
Widziałam u siebie zdjęcie ze znanej nam w Neapolu uliczki, dziękuję. Żałuję że nie zrobiłam zdjęć któremuś ze straganów z akcesorami, tymi wszystkimi miniaturowymi dzbankami, stołami, krzesełkami, garnkami, itp, itd.

Tak wstawiłam to zdjęcie, ale co do akcesoriów to nie pomogę niestety bo też tego nie uwieczniłam
Pozdrawiam Gabrysiu
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 19:45, 29 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Borbetka napisał(a)
Wszystkiego dobrego na Rok Nowy. Buźka.

Zajrzę do Ciebie i tam zostawię życzenia oczywiście dziękuję że do mnie zawitałaś
Pozdrawiam i macham Tobie
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
elzbieta_g 21:02, 29 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
pozdrawiam wieczorno -niedzielnie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Alisonek 22:56, 29 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Tak wracając do mojego już zapomnianego ogrodu, dobrze że były święta i temat wianków królował a teraz Nowy Rok i trzeba brać się za planowanie. To dzisiaj spacerując po swoim podwórku dostrzegłam coś czym wcześniej zapomniałam. o ile dobrze pamiętam to Ewa od borówek mówiła żeby całkowicie usunąć płot ze siatki i zrobić otwarta przestrzeń. wszystko pieknie ładnie, tylko na tych 3 zaznaczonych słupach zawieszone są linki od prania :/ jeśli je zdemontujemy razem ze siatką, to gdzie będziemy się suszyć a zostawiając je będą sobie tak drągi stać ni z tego ni z owego??? one w rzeczywistości są sporo wyższe od tej siatki, praktycznie tak jak naznaczyłam je kolorem.

A może jak bym zmieniła sposób otwierania tej bramy, tak żeby zlikwidować tę furtkę kulawą i zrobić całośc z tego tylko na potrzeby szamba i węglą do otwierania, a wejście przenieść pod orzech???? bo i tak tam ma stać domek dla dziecka i jego zabawki to ja bym miała blisko do ogrodu ta lokalizacja zielona to powiedzmy nowe wejście

a żeby zakryć szpecąca siatke puścić po całości duuużo bluszczu, a tego będzie, bo jak będę strzygła ten wiekowy to młodych można sadzić. a zresztą bluszcz mocno ucierpiał po ksawerym, spory kawałek odczepił się od muru i tak smętnie teraz to wygląda :/
a na tej białej ścianie od zsypu zrobić coś na kształt kwitnącej ściany???
jak myślicie miało by to sens???
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 23:03, 29 gru 2013


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
No i koniecznie coś będzie musiało stanąc na wejściu do domu, bo zanim ktoś dojdzie do drzwi to idzie betonem kolo betonu i dobrze że na parapecie i balkonie to pelargonie bo byłaby smutna pustynia

ale żem rysunek strzeliła trumna z trawa mi wyszła a cóż Albo może postawiać kilka tych donic co są w nich okrągłe iglaki przed domem i to samo powtórzyć na wejściu, tyle że z innym zestawem roślin???
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies