Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Beaty

Agania 07:29, 19 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
beata_kulesza napisał(a)
Danusiu powiedz jeszcze czy rozplennicę japońską odm. "Rubrum" trzeba okrywać na zimę? Trochę sie o nią boję,że mi zmarznie. Jest posadzona z tyłu za altaną więc jest trochę osłonięta.


Witaj, Beatko na ogrodowisku

na pewno znajdziesz tutaj wiele inspiracji i pomocy

rozplenica Rubrumw naszych warunkach jest jednoroczna, musisz ją przenieść z ogrodu i spróbować przechować przez zimę, pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
bacha2224 09:18, 19 lis 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Kolejny pięknie zapowiadający się ogród,pozdrawiam.
____________________
Lawendowy kredens
beata_kulesza 11:19, 19 lis 2013


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Witam wszystkich ogrodowych maniaków i dziękuję za miłe słowa na temat mojego ogrodu.Pozdrawiam serdecznie
____________________
Beti - Ogród Beaty
Agawita 17:11, 29 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Witaj w swoim wątku, widzę że dziewczyny pomogły z jego założeniem. Pomysł Danusi jest świetny, tylko sadzić na wiosnę. Pytanie brzmi jakie rośliny lubisz, kolorystykę itd. może to trochę pomoże w doborze roślin?
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
beata_kulesza 18:37, 29 lis 2013


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Witaj Agato, cieszę się że do mnie zawitałaś rzeczywiście pomysł Danusi dotyczący posadzenia hortensji żurawek itd. jest całkiem niezły lecz ja rozważam też inną propozycję żeby to miejsce obsadzić roślinami które zwiastowałyby wiosnę. Jeśli chodzi o kolorystykę to wygląda to tak: po rogach altany 2 jałowce łuskowe za altanką rosną rozplennice japońskie i rododendron "Nowa Zembla" a w rogu rośnie dereń taki z białozielonymi liśćmi.
Tak wygląda rabata z altaną.
zaś po drugiej stronie chodnika koło choinek rosną hortensje "Anabel" po środku pęcherznica, jałowiec łuskowy oraz przed nim tawuły japońskie "Japanes Dwarf" 3 szt. i blisko furtki rośnie tawuła żułta "Goldmund". Tak wygląda rzeczywisty obraz jaki jest na obecną chwilę.
Te zdjęcie to obraz jeszcze przed zmianami. Mile widziane jakieś sugestie.
____________________
Beti - Ogród Beaty
Luckaa 18:28, 12 mar 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Kujawianka wita kujawianke, widze że masz już piękny ogród, pozdrawiam.
____________________
Lucyna
Ewik 18:26, 15 mar 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Witam krajankę , ogród zapowiada sie super i te podwyższone rabaty - marzą mi sie takie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
beata_kulesza 18:33, 15 mar 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
O witam koleżankę grudziądzankę,kiedyś tam mieszkałam a jeszcze dalej to uczyłam się .Gorąco pozdrawiam
____________________
Beti - Ogród Beaty
asiach 20:42, 23 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Witam serdecznie! Widzę, że początki u Wszystkich są trudne. Ale radzisz sobie super.
Dziękuję za miłe słowa pod adresem mojego ogrodu! Jeszcze nie do końca potrafię się tu poruszać i nie wiem czy wpis w moim wątku doszedł do Ciebie, więc piszę tutaj Może masz nowe fotki?
Pozdrawiam
beata_kulesza 20:46, 23 mar 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Nie przejmuj się, ze mną było tak samo. Nie mogłam się połapać z tymi wątkami i w ogóle.
Zdjęcia niedługo powstawiam nowe teraz mam trochę pracy w ogrodzie więc nie mam na to czasu. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Beti - Ogród Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies