Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na ogród

Agawita 11:22, 21 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Czas na ogród
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Marta7 19:13, 21 wrz 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Aga ! tez jestem z Podkarpacia
Czekamy na foto
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Agawita 21:01, 22 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Witaj Marta,

to jakieś czary, nic jeszcze nie napisałam tym bardziej nie pokazałam a już jedna duszyczka mnie wyłapała w gąszczu wątków.
Dzięki wielkie za przywitanie i pozdrowionka
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 21:59, 22 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Przywitam się więc z wszystkimi Witajcie
Oglądam Wasze poczynania od dłuższego czasu, jakieś 2 lata... Wrażenie jakie wywarła na mnie praca, zaangażowanie i bezinteresowność wszystkich ogrodowiczan a przede wszystkim ogromne doświadczenie Pani Danusi, spowodowała, że trudno było nie zaglądać na forum. Stało się to dla mnie wręcz obowiązkiem, dzień bez poczytania o waszych poczynaniach w ogrodach uważałam za dzień stracony, taka lektura do poduszki. Takich czytelników jak ja jest myślę więcej
Trafiłam tu przez przypadek, szukając informacji o roślinach i ogrodach. Byłam w trakcie zakładania ogródka, bez doświadczenia i wiedzy, bez projektów ale za to z ogromna chęcią stworzenia czegoś swojego.
Tak pokrótce... Mieszkamy ( czyt. ja, mąż i córcia) od kilku lat w małym domku z bala drewnianego, marzenie mojego męża Działka ma ok. 11 arów. Podział obowiązków standardowy - Mąż kosi trawę a ja robię resztę i bardzo mi to pasuje Każdą wolną chwilę staram się spędzać w ogrodzie. A efekty sami oceńcie

Było tak...



ten kamień przyjechał na wywrotce z piaskiem i tak już został





a to najważniejsza rzecz na działce dopóki nie podłączono nam kanalizacji, dzień po podłączeniu spadł śnieg, ulga nie do opisania










____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 22:26, 22 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
A tak jest teraz...









Za spaloną trawę przepraszam, przyznaję bez bicia, że nie pilnowałam podlewania, brak nawodnienia to moje marzenie, może kiedyś...

Pozdrawiam i spokojnej nocy
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
ewa004 10:20, 23 wrz 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Wpadłam się przywitać
Śliczny masz ogród ,będę podglądała Twoje poczynania ,ciekawe co Ty chcesz tam pozmieniać jak tam tak ładnie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
leon60 10:26, 23 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wpadam z rewizytą i powiem krótko pięknie masz ! i bardzo ogrodowiskowo
Koniecznie więcej zdjęć bo widzę klona globosum i buka pendulę a bardzo lubię te drzewa, ciekawa jestem czym je podsadziłaś
Pozdrówki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
AgnieszkaW 10:37, 23 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj. Masz piękny dom i ogród. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 11:03, 23 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Powiem w ramach przywitania tylko Wooow....... cudnie masz..... i lecę pakować paczkę z roślinkami... takie bezinteresowne gesty I pozbycie sie bez żalu nadwyżek....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agawita 11:24, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Cześć dziewczyny i dziękuję za miłe słowa
Zmiany trwają cały czas, nie byłabym sobą gdybym czegoś nie robiła w ogrodzie. Pomysłów mam mnóstwo i jestem pod tym względem raptus, najpierw robię a potem okazuje się, że jednak nie jest dobrze. Przynajmniej tak było jak zaczęłam robić pierwsze nasadzenia. Chciałam mieć wszystko, bo wszystko mi się podobało. Błędy typu kupowanie oczami a nie głową pojedynczych sztuk mam już za sobą... oby
Front ogrodu przyszedł zmianę w pierwszej kolejności, to co z nim zrobiłam to była jakaś masakra, myślałam że pęcherznice szybko zapełnią ogród więc posadziłam, 5zł za sadzonkę to nie majątek a przy wydatkach na dom budżetu mocno nie nadszarpnęły, efekt był kiepski.... o koszeniu między roślinami nie wspomnę.



Stąd postanowiłam coś z tym zrobić i tak zaczęła się moja przygoda z Ogrodowiskiem
Pęcherznice poszły do Teściowej a ja na zakupy świerki, żurawki i turzyce do wkopania.

prace w trakcie zdzierania darni (bez męża nie drgnęłabym z miejsca) i wkopywanie świerków wg wytycznych Szefowej



i po operacji

____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies