Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

lojalna_ 18:22, 29 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dorota123 napisał(a)
Jasmina, Laguna

Sweet Laguna, Rosanna

Aż strach myśleć, gdzie one dostaną u mnie stałą miejscówkę. Teoretycznie nie mam już miejsca, a praktycznie - gdzieś je upchnę.


Dorotko ! Cudne ! Juz zapisuje
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
19:47, 29 wrz 2015
oo kolejna różomaniaczka ...ta choroba nieuleczlna jest


Jasmina u mnie pierwszy sezon była (golaska jesienia nabyłam) ...ale żeby ona mnie jakoś mocna zachwyciła...szału nie ma....teraz spi..... a moja Heidelberg dalej kwitnie (2 tyg przerwy tylko miała...ale jest plamista od m-ca - nie pryskałam wcale)
Dorota123 21:06, 29 wrz 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
eee_taam napisał(a)
oo kolejna różomaniaczka ...ta choroba nieuleczlna jest


Jasmina u mnie pierwszy sezon była (golaska jesienia nabyłam) ...ale żeby ona mnie jakoś mocna zachwyciła...szału nie ma....teraz spi..... a moja Heidelberg dalej kwitnie (2 tyg przerwy tylko miała...ale jest plamista od m-ca - nie pryskałam wcale)



Justynko, czyli z Jasminy wycofać się? Jeszcze mam taką możliwość, zaczynam się wahać. Gdzieś na forum widziałam ładne zdjęcie i dlatego się skusiłam.


MOŻE KTOŚ MI COŚ PODPOWIE ODNOŚNIE JASMINY
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Rench 21:27, 29 wrz 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dorota123 napisał(a)
Jasmina, Laguna


Aż strach myśleć, gdzie one dostaną u mnie stałą miejscówkę. Teoretycznie nie mam już miejsca, a praktycznie - gdzieś je upchnę.


Mam tak samo

Zamówiłaś śliczne różyce
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
iwonadm 21:30, 29 wrz 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
ja też jestem w rozterce co zamówić co wybrać róże są takie piękne ach
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Dorota123 22:25, 29 wrz 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Większość z nas ma problem z ograniczoną powierzchnią rabatową, ja muszę poprzesuwać bukszpany, żeby znaleźć miejsce dla 3 róż, przesadzić jeżówki - będzie kolejny dołek , wykopać starą tuję - tam posadzę różę pnącą, a że tuja duża to jeszcze jakąś rabatówką podsadzę. Wyleci też wierzba płacząca przy bramie, no i w ten sposób znajdę miejsce na dwie róże, no i eksmisję dostaną 2 stare róże one nigdy mi się nie podobały, a były u mnie wiele lat. Jak widać poradzę sobie i wszystkie gdzieś upchnę i mam nadzieję, że będzie pięknie - ale się rozmarzyłam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
margaretka3 23:08, 29 wrz 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Tak szczerze mówiąc, to dobrze, że dopiero teraz pochwaliłaś się wybranymi różami, bo miałabym mega gigantyczny problem Będzie cudnie u Ciebie!
Wszystkie te róże mają w tej szkółce, o którą pytałaś?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Dorota123 11:33, 30 wrz 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
margaretka3 napisał(a)
Tak szczerze mówiąc, to dobrze, że dopiero teraz pochwaliłaś się wybranymi różami, bo miałabym mega gigantyczny problem Będzie cudnie u Ciebie!
Wszystkie te róże mają w tej szkółce, o którą pytałaś?



Roże zamawiałam w 3 różnych szkółkach, było spore zamówienie, bo dołączyły się koleżanki z pracy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Lukasz2013 21:48, 30 wrz 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Pięknie wrześniowo u Ciebie. Pozdrawiam
Ewa777 06:18, 01 paź 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18537
Dorota123 napisał(a)



Roże zamawiałam w 3 różnych szkółkach, było spore zamówienie, bo dołączyły się koleżanki z pracy.

No to jak się jeszcze w pracy nakręcacie, to nic dziwnego, że tyle róż zamówionych
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies