Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

sylwia_slomc... 10:36, 30 wrz 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Kurcze zaczynam się Ciebie bać ogród masz tak cudnie urządzony i tak wychuchany, wymuskany wręcz pedantyczny, że chyba jesteś maszyną , a nie człowiekiem ....to niemożliwe, żeby pracować zawodowo i nie mieć w ogrodzie ani chwaścika Jeśli w domu utrzymujesz identyczny porządek......to szkoda, że nie urodziłeś się w latach mojej młodości
Przyznaj się kto Ci pomaga?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AsiaK_Z 18:01, 30 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze zaczynam się Ciebie bać ogród masz tak cudnie urządzony i tak wychuchany, wymuskany wręcz pedantyczny, że chyba jesteś maszyną , a nie człowiekiem ....to niemożliwe, żeby pracować zawodowo i nie mieć w ogrodzie ani chwaścika Jeśli w domu utrzymujesz identyczny porządek......to szkoda, że nie urodziłeś się w latach mojej młodości
Przyznaj się kto Ci pomaga?

Ech, zabrzmiało jak oświadczyny U Przemka pewnie sterylnie jak w laboratorium
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Zana 18:10, 30 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przemku, takie pytanie praktyczne mam do Ciebie. Pewnie już o tym pisałeś, ale wiesz..... Czy ta przepiękna ogromna hosta w balii zimuje w niej na dworzu? Ocieplałeś jakoś tę balię? Pytam, bo mam takie miejsce między świerkiem i brzozą, w którym za żadne skarby nic nie urośnie i tak sobie pomyślałam o postawieniu tam duuużej donicy z hostą właśnie.

Cudnie u Ciebie jak zawsze, ciężko już coś nowego napisać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
frezja 20:11, 30 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)
Przemku, takie pytanie praktyczne mam do Ciebie. Pewnie już o tym pisałeś, ale wiesz..... Czy ta przepiękna ogromna hosta w balii zimuje w niej na dworzu? Ocieplałeś jakoś tę balię? Pytam, bo mam takie miejsce między świerkiem i brzozą, w którym za żadne skarby nic nie urośnie i tak sobie pomyślałam o postawieniu tam duuużej donicy z hostą właśnie.



Stronę wcześniej odpowiedział Iwonie na ich temat
____________________
Ewa - Ogrodowy song
agata19762 17:08, 02 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Przemek dawno tu nie byłam. Wdepłam i mnie zatkało aż dziwnie, że Facet ma taki piękny zadbany ogród.
Cudowne jesienne dekoracje!!!
Wszystko wspaniałe.

Pozdrawiam Agata
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Zana 17:26, 02 paź 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
frezja napisał(a)


Stronę wcześniej odpowiedział Iwonie na ich temat


Dzięki I przepraszam Przemku, zawsze czytam w miarę dokładnie posty, a tę stronę akurat jakoś ominęłam. No cóż SKS.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Juzia 18:13, 04 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Wrócisz kiedyś na dłużej czy już tak będziesz wpadał tylko fotami nas dołować???


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
frezja 19:01, 04 paź 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zana napisał(a)


Dzięki I przepraszam Przemku, zawsze czytam w miarę dokładnie posty, a tę stronę akurat jakoś ominęłam. No cóż SKS.


Nie przepraszaj...sama przyjemność móc pomóc
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Juzia 19:54, 04 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
No gdzieś Ty?


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Rumianka 20:04, 04 paź 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Zana napisał(a)


Dzięki I przepraszam Przemku, zawsze czytam w miarę dokładnie posty, a tę stronę akurat jakoś ominęłam. No cóż SKS.

Mnie też coraz częściej dopada SKS...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies