Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

sylwia_slomc... 00:31, 10 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Cudnie jak zawsze i moje kolory więc zachwyt tym większy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Flower1 11:38, 10 lip 2017


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Gardener27 napisał(a)


Piękne ujęcia! Pozdrawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
Kawa 12:00, 10 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wowwww....
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
mateuszmichn 13:32, 10 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Gardener27 napisał(a)



Zawsze lubię wracać do twojego ogrodu i oglądać zdjęcia. Super styl.
Aaaaa i jeszcze jedno, super masz te żurawie
____________________
Mój mały zakątek
malkul 16:06, 10 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Gardener27 napisał(a)
]
zajebi....
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Gardener27 16:44, 10 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Magleska napisał(a)
i przepięknie ,kwitnąco ,kolorowo ale masz super ptaszydła w trawach warzywniak na medal też pozdrawiam


Witaj Madziu, serdecznie dziękuję za komplementy. Ogród tworzę od dobrych paru lat i staram się by od wiosny aż do samej zimy był ciekawy pod różnymi względami. Również pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 16:56, 10 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Warmia napisał(a)
Cześć Śpiący Królewiczu. Przespałeś wizytę delegacji z Poznania w Twoje okolice. Należy się Tobie pożądne lanie.

Witam również. Oj już tam ... śpioszek zapracowany jestem jak zawsze a dodatkowo zajęty remontami, które powoli dobiegają końca.
Tak wiem o Waszej wizycie, mam stałe łącze z korespondentem z Poznania. Widziałem zdjęcia u Ciebie i jestem nimi oczarowany, może następnym razem uda nam się spotkać.
Nie bijjjj ....

AsiaK_Z napisał(a)
Dzięęękiiiii teraz spać nie będę mogła smaruj tyłek cebulą, bo Marta się na Ciebie szykuje

Mam nadzieję że nocka jednak była przespana ale z drugiej strony chciałaś zdjęć to masz
Marta chyba nie taka straszna, z wyglądu potulna jak baranek

Warmia napisał(a)


On ze strachu to już swojego wątku nie odwiedzi

He he he a jednak jestem.

AsiaK_Z napisał(a)

Myślisz, że Przemek taki strachliwy? Hmmmm, jak to sprawdzić? Musimy poczekać i się przekonamy

Długo nie kazałem na siebie czekać

Kokesz napisał(a)

Boi się Was dziewczyny
Wiecie, we dwie na jednego...

Ach ta nasza nieświęta trójca

AsiaK_Z napisał(a)

To banda Łysego.... tylko kim jest Łysy?

Bardzo dobre pytanie, też chcę wiedzieć ? ja jeszcze mam włosy jakby co
Warmia napisał(a)


No ja na pewno nie

AsiaK_Z napisał(a)

Póki co ja też nie

To w tej kwestii wszystko mamy wyjaśnione.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 16:59, 10 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
achimee napisał(a)
Wow, nareszcie fotki. Śliczne tu, pozdrawiam


Wiem, długa była przerwa, zaległości mam na forum potworne ale w następnym tygodniu jak wszystko pójdzie gładko będę miał urlop i więcej zdjęć się pojawi. Odpozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:08, 10 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Kokesz napisał(a)
Zaniemówiłam....
Pięknie....
Kolorowo...

Ja chciałam swój ogródek zrobić w kolorach zieleni, bieli, limonki, fioletu, tak stonowanie, ogrodowiskowo, ale miałam wrażenie, że jest jakiś zimny i zaczęłam dodawać koloru.
Jeszcze nie doszłam do pomarańczu ale patrząc na Twoje zdjęcia chyba zmienię zdanie

Wiosną miałam pomylone pomarańczowe tulipany i wszystkim się najbardziej podobały, może coś jest w tym energetycznym kolorze


Dziękuję Renatko za miłe słowa
Dobrze wiem o czym mówisz. Ja gdy odkryłem forum zupełnie przez przypadek i zacząłem przeglądać wątki doszedłem do wniosku że trzeba wszystko u siebie zmienić w ogrodzie bo jest pstrokato i bez polotu. Zmiany wprowadzam wciąż bo cały ogród został przebudowany ale nie trzymam się jednej konserwatywnej koncepcji. Tworzę po swojemu tak jak lubię, ogród podzielony jest na pokoje i w każdym jest inny klimat i inna kolorystyka.
Z tym pomarańczowym/żółtym to różnie bywa, najwięcej go u mnie na wiosnę bo po zimie potrzebuję energetycznych kolorów, latem jest go u mnie jak na lekarstwo.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:15, 10 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
AsiaK_Z napisał(a)
Przemku, a jak u Ciebie Pegasus? Siałeś w tym roku? W "trawkowie" jej nie widzę, ale też może ślepa jestem

Asiu Pegasus u mnie marny w tym roku, na zdjęciach go nie widać, rośnie w łączce trawiasto-szałwiowej na jednym z poletek w ogrodzie warzywnym.
Zrobię następnym razem mu zdjęcie, mam nadzieję że do jesieni zrobi się ładny bo to piękne trawiszcze.

Mirka napisał(a)
Też jestem ciekawa. Bo moja siana pamietasz drugi raz ładnie przyrasta.
Letnie obrazki śliczne jak zawsze

Cieszę się Mireczko ogromnie że Pegasus rośnie u Ciebie jak na drożdżach pomimo drugiego podejścia do tematu. Na marginesie wspomnę że rozplenice Moudry z nasion w dużo lepszej u mnie kondycji, ciekawe czy zakwitną ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies