Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 19:59, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
lampiony masz przepiękne. Zrób zdjęcia wieczorkiem ze świecami Będzie nastrojowo


Próbowałem zrobić zdjęcia ale jakość bardzo marna i nic nie widać poza małymi punkcikami świetlnymi Musisz mi uwierzyć na słowo że klimacik jest
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:12, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nallar napisał(a)
Dobrze że czujesz się już lepiej.
Lampiony bardzo mi się podobają, czekamy na zdjęcia wieczorową porą


Moje lekceważenie objawów choroby doprowadziło do powikłań Byłem dzisiaj u lekarza i dostałem przymusowe L4 Muszę zadbać o siebie bo ostatnio trochę przeginam

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:16, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)
Ale pięknie lampiony boskie, uwielbiam je, mam u siebie też 6 sztuk różnej wielkości jak już pisałam świece kocham równie mocno i zawsze je zapalam w lampionach szczególnie lubię na święta


Bardzo dziękuję Światło świec ma to coś w sobie co pozwala się odprężyć i zrelaksować Ja uwielbiam je palić jak długo ze znajomymi siedzimy podczas przyjęć w ogrodzie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
makkasia 20:17, 20 paź 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Tulipany przenoszone w koszykach do donic wiosną ... świetny pomysł na bank nie ma obawy, że zgniją, bo zadołowane w donicach mogą zostać zalane i zgnić.
Lampiony romantico wow!!! macham
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Gardener27 20:18, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Dawno nie byłam ale trafiłam super. Klimat jesienny piekny


Miło Ewo że wpadłaś

Trzeba się cieszyć tym klimatem póki można bo jeszcze trochę a zostaną tylko wspomnienia i odliczanie dni do wiosny
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Nallar 20:30, 20 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)


Moje lekceważenie objawów choroby doprowadziło do powikłań Byłem dzisiaj u lekarza i dostałem przymusowe L4 Muszę zadbać o siebie bo ostatnio trochę przeginam

Pozdrawiam

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 20:32, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)

Śliczne te lampiony A ten zestaw szczególnie przypadł mi do gustu, może dlatego, że taki romantyczny
Co to za trawka na trzecim zdjęciu? Duża rośnie Nie przemarza?
Widzę, że kuracja nalewkowa przynosi efekty Zdrówka


Ja chyba też romantyk bo czuję podobnie

Trawa o którą pytasz to Miscanthus Gracillinus U mnie to maleństwo bo sadzony dopiero na wiosnę ale dorasta nawet do 2 metrów Wszystko zależy od podłoża i warunków pogodowych W naszym klimacie rzadko się zdarza by kwitł co niektórzy uważają za atut tej rośliny U mnie powoli wypuszcza kwity



Parę lat temu sadziłem je bardzo późną jesienią i wszystkie zmarzły bo nie zdążyły się ukorzenić Dorosłe osobniki raczej nie mają kłopotów u nas z zimowaniem

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:33, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
AsiaK_Z napisał(a)
Hello Pshemko, lampiony urocze. Bardzo ładnie się komponują z trawkami. Pozdrawiam


Hello

Bardzo dziękuję za komplementa

Macham
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:38, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dorota123 napisał(a)
Lampiony piękne, najlepiej komponują się z białymi kwiatami i trawkami. Ja mam tylko w czarnym kolorze, ale już 2 razy przyglądałam się białym, a mówi się, że do 3 razy sztuka i....moje.


Też tak mam że czasem chodzę jak lisek koło drogi aż w końcu wychodzę Pewnie jak wpadną Ci w oko te .... to będą Twoje

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:45, 20 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
makkasia napisał(a)
Tulipany przenoszone w koszykach do donic wiosną ... świetny pomysł na bank nie ma obawy, że zgniją, bo zadołowane w donicach mogą zostać zalane i zgnić.
Lampiony romantico wow!!! macham


Masz rację z tym zalewaniem Ja nie miałem czasu wykopać i wysuszyć moich cebul od wiosny z jednej donicy która stała do tej pory na zewnątrz i jak teraz chciałem to zrobić to już nie było co Wszystko zgniło Szkoda cebulek ale mam nauczkę na przyszłość

Odmachuję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies