Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co się stało kwiatom ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Co się stało kwiatom ...

Mirella 10:38, 11 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Aga,niestety nie znam nazwy, te krokusy kupiłam dziesięć lat temu i wtedy nie bardzo mnie to interesowało jak się nazywają, ważne było że są, teraz to co innego nazwa ma być i basta.
Berberys.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Krakus 10:41, 11 mar 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1380
Mirella napisał(a)
Aga,niestety nie znam nazwy, te krokusy kupiłam dziesięć lat temu i wtedy nie bardzo mnie to interesowało jak się nazywają, ważne było że są, teraz to co innego nazwa ma być i basta.
Berberys.


wow a jaki to że taki szybki?
____________________
Zielonym do góry...
Mirella 11:00, 11 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Serduszka.

Peonie.


Aga, Zapomniałam zupełnie że we wrześniu posadziłam krokusy ..Ard Schenk , Yalta,Lilac Beauty, tylko w ogrodzie tego nie widać może się ujawnią wreszcie bestie , dobrze że otworzyłam moje tajne plany bo zauważyłam że szachownicę cesarską też sadziłam i czosnki a myślałam że nic nie robiłam jesienią z cebulkami , pamięć mam absolutną .
Iryski.. w zeszłym sezonie było kilka sztuk, teraz stadko powiększyło się.






____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
MirellaB 11:03, 11 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Fantastyczne zdjęcia
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mirella 12:40, 11 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakus, no jak to jaki? cytrynowy nie widać , kupiony na wystawie ogrodniczej na Klimeckiego, sprzedający też nie znał nazwy, kupiłam bo był taki bardzo optymistyczny i zostało mu to na zawsze , uwielbiam ten jego optymizm w czasie tak paskudnym jak np dzisiejszy dzień.


Mirella, dziękuję ,
krokusy ..te już przekwitły.



To stara fotka, w tym miejscu rosną też szafirowe krokusy pojawiają się jak kremowe przekwitną
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
renatamama3 12:44, 11 mar 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Czekam na moje Iryski (niebieskie) teraz nacieszyłam oczy Twoimi .ale masz duże serduszki i peonie .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Krakus 13:18, 11 mar 2016


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1380
Mirella napisał(a)
Serduszka.

Peonie.


Aga, Zapomniałam zupełnie że we wrześniu posadziłam krokusy ..Ard Schenk , Yalta,Lilac Beauty, tylko w ogrodzie tego nie widać może się ujawnią wreszcie bestie , dobrze że otworzyłam moje tajne plany bo zauważyłam że szachownicę cesarską też sadziłam i czosnki a myślałam że nic nie robiłam jesienią z cebulkami , pamięć mam absolutną .
Iryski.. w zeszłym sezonie było kilka sztuk, teraz stadko powiększyło się.








super zdjęcia..zresztą jak zawsze nawet choróbsko Cie nie powstrzyma przed wypadem do ogrodu.Dużo zdrowia.
____________________
Zielonym do góry...
Napia 00:18, 12 mar 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Jestem pewna, że iryski sadziłam jesienią, ale nie widzę ich na rabatach. Co więcej, zupełnie nie pamiętam, gdzie je posadziłam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ZbigniewG 19:49, 12 mar 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8916
Mirella wiosenne wyprzedzenie o 1-2 tyg ale i ja się doczekam


Agnieszka może jeszcze wyjdą
wg moich obserwacji ostatnio iryski są na jeden góra dwa sezony (wyjątki tylko otwierdzają regułę
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Mirella 15:11, 13 mar 2016


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Renia, wiosna zawitała tylko zimno jest i ponuro.
Krakus, ale o tym sza...wyszłam tylko na chwilę przewietrzyć myśli.
Aga, pozwoliłam sobie wyjść na parę chwil do ogrodu w poszukiwaniu krokusów o których zapomniałam i znalazłam bestie, są zaspane ale mam nadzieje że się obudzą i pokażą kwiaty.
Zbyszek, doczekasz się










____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies