Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Iwk4 23:18, 11 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nallar napisał(a)

Beatko ja też długo się uczyłam i pojąć nie mogłam, ale uparłam się że muszę to rozgryść i udało się.

No co wy, dziewczyny? Ja miałam 3 latka, jak łańcuszek na szydełku robiłam. Podpatrywałam moje siostry i żebrałam o kawałek włóczki. One się śmiały, że ja za mała jestem, a ja kilometrowy łańcuszek im uplotłam. Potem moja mama połączyła go zmyślnie nitką i była spódniczka dla mojej lalki. Jaka byłam dumna I tak się zaczęło Myślałam, ze wszyscy tak potrafią

Ewuniu, śliczne te twoje drobiazgi
____________________
Ogródek Iwony II
Nallar 00:38, 12 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Iwk4 napisał(a)

No co wy, dziewczyny? Ja miałam 3 latka, jak łańcuszek na szydełku robiłam. Podpatrywałam moje siostry i żebrałam o kawałek włóczki. One się śmiały, że ja za mała jestem, a ja kilometrowy łańcuszek im uplotłam. Potem moja mama połączyła go zmyślnie nitką i była spódniczka dla mojej lalki. Jaka byłam dumna I tak się zaczęło Myślałam, ze wszyscy tak potrafią

Ewuniu, śliczne te twoje drobiazgi

Dziś też wydaje mi się że nie można czegoś nie umieć, wystarczą chęci i upór.
Łańcuszek też potrafiłam zrobić jako dziecko, ale wzorki, kształty, tego nauczyłam się dużo później.
Pochodzę z rodziny gdzie z pokolenia na pokolenie przekazywana jest wiedza na temat szydełka, drutów, szycia, haftu i nie tylko.
Zdaję sobie sprawę i rozumiem ludzi którzy nie mieli tyle szczęścia co ja.
Zawsze powtarzam że na naukę nigdy nie jest zbyt późno.

Podobają się drobiazgi? Bardzo się cieszę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 14:04, 12 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
A jak podobają się takie obrazeczki?
Jakość zdjęć paskudna, ale miałam problem z odbijającym się światłem w szybkach.

Akcja sprzątanie nieba.



Aniołki wieszające wyprane skrzydełka.



Czas na relaks.



Wszystkie w formacie 10x10
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Viola 17:38, 12 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ewa, no normalnie z podziwu wyjść nie mogę To Twoje pomysły? To pranie skrzydełek jest rewelacyjne i wykonanie też Cudności, absolutne cudności
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Katkak 19:56, 12 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa brak mi słów do Ciebie, czym jeszcze zaskoczysz? Niesamowita kobietka z Ciebie, mój podziw sięga zenitu . Sypiesz pomysłami jak z rękawa, a wykonanie przechodzi najśmielsze oczekiwania. Decoupage to Ty kochana wciągniesz nosem, w porównaniu do tych piękności, które Ty robisz to bułeczka z masełkiem . Buziaki Ewunia i zaskakuj nadal, uwielbiam to. Inspirujesz mnie jak nikt inny i dziękuję Ci za to . (zmobilizowałam rodzinę do szukania kalendarza do wykonania choineczki )
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 20:28, 12 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ewciu cudowne absolutnie wszystko Choinki, bałwanki a aniołkowe wyczyny to już miodzio
Pomysłowość faktycznie godna podziwu Dzięki za mikołajkowe buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nallar 20:33, 12 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Violu, Kasiu nie chwalcie mnie tak bo mnie zawstydzacie

Pokazuję bo liczę na to że może kogoś właśnie zainspiruję, czasem łapki zdolne są, a pomysłu brak.....
Twoja głowa też jest pełna pomysłów, też potrafisz tworzyć więc nie jestem tu wyjątkiem.
Czekam na Waszą choineczkę. Uciekaj od kompa i bierz się za wikol

Narciarstwo na trawie
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 21:03, 12 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Violu, Kasiu nie chwalcie mnie tak bo mnie zawstydzacie

Pokazuję bo liczę na to że może kogoś właśnie zainspiruję, czasem łapki zdolne są, a pomysłu brak.....
Twoja głowa też jest pełna pomysłów, też potrafisz tworzyć więc nie jestem tu wyjątkiem.
Czekam na Waszą choineczkę. Uciekaj od kompa i bierz się za wikol

Narciarstwo na trawie

Ewcia cudne te ludki, takie bajkowe
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 21:05, 12 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewciu a jeszcze co do tych nici na choineczkę, to używasz kordonka, czy jakichś innych nici lub sznureczków? (zapomniałam Ci wczoraj napisać, że ta żółta mysia jest boska )
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 21:23, 12 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewciu a jeszcze co do tych nici na choineczkę, to używasz kordonka, czy jakichś innych nici lub sznureczków? (zapomniałam Ci wczoraj napisać, że ta żółta mysia jest boska )

Odpowiedź już znasz. Nie zapomnij się pochwalić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies