Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Katkak 22:43, 27 lis 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewa rozwalilas mnie tym domkiem. Przeszlas samą siebie, przepiękny jest .mogę zgapic? moge, mogę, mogę???
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:47, 27 lis 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
Piękny i nareście Tobie też się podoba.
Jak dekielek nieprzykręcony to dobrze, będzie miał krasnalek wyjście awaryjne, chyba, że komin domontujesz Mówiłam już, że mam bujną wyobraźnię?

A Ty wiesz że o kominie pomyślałam tylko pod kątem Świąt ale doszłam do wniosku że Mikołaj by się przez ten komin i tak nie zmieścił
Domek jest zrobiony ze słoiczka po musztardzie, bardzo mały
Wyjście awaryjne piszesz....a co powiesz na gaśnicę?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:48, 27 lis 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewa rozwalilas mnie tym domkiem. Przeszlas samą siebie, przepiękny jest .mogę zgapic? moge, mogę, mogę???

Kasiu zgapiaj, podesłać Ci ściągawkę?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 22:59, 27 lis 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
Nallar napisał(a)

A Ty wiesz że o kominie pomyślałam tylko pod kątem Świąt ale doszłam do wniosku że Mikołaj by się przez ten komin i tak nie zmieścił
Domek jest zrobiony ze słoiczka po musztardzie, bardzo mały
Wyjście awaryjne piszesz....a co powiesz na gaśnicę?

Myślę po cichu- taka jak ja rąbnięta- a na głos, że gaśnica ważna rzecz, przepisy BHP itd.
Na zdjęciach domek wydaje się na taki w litrowym słoiku ale nakrętka tak odstaje, powinnam się domyślić, że to po musztardzie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 23:03, 27 lis 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Myślę po cichu- taka jak ja rąbnięta- a na głos, że gaśnica ważna rzecz, przepisy BHP itd.
Na zdjęciach domek wydaje się na taki w litrowym słoiku ale nakrętka tak odstaje, powinnam się domyślić, że to po musztardzie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Kurdę tyle musztardy zażarłam ale nigdy nie zwróciłam uwagi że tam nakrętka odstaje Na innych słoikach już nie ?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 23:08, 27 lis 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
Nallar napisał(a)

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Kurdę tyle musztardy zażarłam ale nigdy nie zwróciłam uwagi że tam nakrętka odstaje Na innych słoikach już nie ?

Korzystając z doświadczenia jako kierowniczki małej przetwórni domowej mam takie spostrzeżenia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 23:11, 27 lis 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Korzystając z doświadczenia jako kierowniczki małej przetwórni domowej mam takie spostrzeżenia

Kurde, mogłam Cię zapytać jako fachowca bo wkurza mnie to że to tak odstaje. Chyba mu zmienię to pokrycie dachu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
asiak 07:01, 28 lis 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Śliczne domki...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Katkak 09:39, 28 lis 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewuniu dzięki za sciage .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 10:28, 28 lis 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
asiak napisał(a)
Śliczne domki...

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies