Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Bogdzia 16:19, 03 cze 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)
U nie powiało, zagrzmiało a teraz leje. Chciałam deszczu ale to kurde ulewa.


No własnie w tym roku albo leje za duzo albo wcale, żadnego umiaru.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luki 18:30, 03 cze 2018


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Piwonia piękna i fakt już kończą. Z deszczem to nigdy nie dogodzisz ja obecnie z każdego się cieszę bo to godzina zaoszczędzona na podlewanie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ryska 18:33, 03 cze 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
U nas susza
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 19:36, 03 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bogdzia napisał(a)


No własnie w tym roku albo leje za duzo albo wcale, żadnego umiaru.


Brak deszczu wpłynął pozytywnie na kwiaty piwonii, nie ucierpiały.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 19:39, 03 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)
Piwonia piękna i fakt już kończą. Z deszczem to nigdy nie dogodzisz ja obecnie z każdego się cieszę bo to godzina zaoszczędzona na podlewanie

Co z Twoim nawodnieniem ogrodu? Nie chcesz powiedzieć że nadal biegasz z wężem ogrodowym.....
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 19:44, 03 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
U nas susza

Johan wczoraj chciał się założyć że u Ciebie pada. Zadzwoń i sprawdź jak nie wierzysz, mówił. Durna ja, trzeba było...
Z drugiej strony nie wiem co bym wygrała.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Luki 20:09, 03 cze 2018


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mam małą awarie nawadniania i nie ma kiedy tego naprawić bo sporo z tym roboty będzie, a jak rozwalę skrzynkę z zaworami to nie będę miał w ogóle wody, więc podlewam ręcznie na razie Tak to jest jak się kogoś o przysługę poprosi i zrobi ją źle... a mróz i woda nie ma litości.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ryska 20:17, 03 cze 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Nallar napisał(a)

Johan wczoraj chciał się założyć że u Ciebie pada. Zadzwoń i sprawdź jak nie wierzysz, mówił. Durna ja, trzeba było...
Z drugiej strony nie wiem co bym wygrała.

Dobre
Też myślałam, że popada. Takie ciemne gęste chmury nad nami wisiały, zresztą ostatnio wiele razy...i nic, ani kropli.
Czy mogę prosić o info w jakich warunkach świetlnych rośnie Twój Hagley?

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 20:18, 03 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)
Mam małą awarie nawadniania i nie ma kiedy tego naprawić bo sporo z tym roboty będzie, a jak rozwalę skrzynkę z zaworami to nie będę miał w ogóle wody, więc podlewam ręcznie na razie Tak to jest jak się kogoś o przysługę poprosi i zrobi ją źle... a mróz i woda nie ma litości.

Aj, to faktycznie kiepsko Pamiętam ile pracy włożyłeś w to aby ułatwić sobie pielęgnację ogrodu. Z drugiej strony znając Twój upór i talent, wierzę że szybciutko się z tym uporasz.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 20:37, 03 cze 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Dobre
Też myślałam, że popada. Takie ciemne gęste chmury nad nami wisiały, zresztą ostatnio wiele razy...i nic, ani kropli.
Czy mogę prosić o info w jakich warunkach świetlnych rośnie Twój Hagley?


Czy mogę poprosić....Co Ty kuźwa tak oficjalnie....
Powojnik o którego pytasz rośnie na ścianie dobudowanej części domu. W godzinach porannych jest schowany przed promykami słoneczka. Po godzinie 14 zaczyna być bardzo gorąco. Słońce bezlitośnie nagrzewa go od korzonków do najwyższego listka i tak do samego zachodu.

Twojemu stworzyłaś chyba lepsze warunki bo możesz cieszyć się już kwiatami, a mój jeszcze mysli czy zakwitnąć.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies