Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Doświadczenia brak:(

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczenia brak:(

justajusta 09:43, 19 cze 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
AgaeM napisał(a)
Nie dziwię się miłości do traw, podzielam ją. Z pozdrowieniami, aga

Są magiczne. Muszę tylko wybierać odmiany zimujące w moim klimacie, bo wsadziałam 20szt Praire fire, a potem doczytałam, że lepiej sadzić tam, gdzie zima jest łagodna.
____________________
Justa
justajusta 09:48, 19 cze 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
A tak wygląda ogród z tyłu domu. Nasadzenia 3-letnie, ogólnie chaos, miszmasz bez ładu i składu. Ale to było zanim trafiłam na ogrodowisko Teraz mam problem, jak doprowadzić to porządku, ale tą częścią zajmę się w przyszłym roku, a będę planowała zimą. A zima u mnie dłuuuga


____________________
Justa
justajusta 10:00, 19 cze 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
A tak wygląda mój rh teraz dzięki dobrym radom Bogdzi, a wyglądał jak na zdjęciach na 3 stronie mojego wątku.
Bogdziu serdecznie dziękuję!!!!

____________________
Justa
justajusta 22:44, 20 cze 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Szkoda że nikt do mnie nie zagląda. A ja mam dzisiaj urodziny i właśnie skończyłam świętować z sąsiadami.
____________________
Justa
marysiak 09:14, 22 cze 2014

Dołączył: 08 maj 2013
Posty: 67
To ja do Ciebie zaglądam z najlepszymi życzeniami również. Idziesz jak burza! Ja też z niewielkim doświadczeniem, więc raczej będę podglądać i kibicować.
____________________
Marysia Nieduży, trochę zielony ogródek przy bliźniaku
polinka 09:35, 22 cze 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
justajusta napisał(a)
Dzisiaj rano poszłam w piżamie do ogrodu, usiadłam przed domem na schodach i pijąc kawkę myślałam co dalej posadzić.



I wymyśliłam coś takiego. Żywopłcik z cisa, a przed nim Umbry. Oczywiście perukowiec do eksmisji i chyba przesadzę też tą kulkową tuję.



Oczywiście u dołu posadzę coś niskiego, np. obwódkę z bukszpanu, a w środku coś kwitnącego na biało lub fioletowo.

Pomyślałam, że będzie to jakiś porządek, bo z drugiej strony, też chcę posadzić żywopłot z cisa, a 2 metry przed nim Umbry.



Co o tym myślicie?? Pomóżcie please

Myślę, że będzie dobrze. Pomysł z umbarmi po jednej i drugiej stronie jak najbardziej trafiony Na skarbę dałabym irgę major i nasadzenia jak w zimozielonym
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Skula 12:11, 22 cze 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3480
ja zaglądam wszystkiego najlepszego !
____________________
Skula Pomysł na ogród
BusyBee 13:19, 22 cze 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ale masz miejsca- suuper. Wiele osób chciałoby taki areał i takie miejsce pod lasem! Powodzenia w planach Zaznaczam i będę zaglądać
____________________
U BusyBee w ogródku...
justajusta 06:03, 23 cze 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
Skula napisał(a)
ja zaglądam wszystkiego najlepszego !

Bardzo dziękuję za życzenia. Ja regularnie wpadam do Ciebie
____________________
Justa
justajusta 06:07, 23 cze 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
marysiak napisał(a)
To ja do Ciebie zaglądam z najlepszymi życzeniami również. Idziesz jak burza! Ja też z niewielkim doświadczeniem, więc raczej będę podglądać i kibicować.

Trochę słaba ta burza, ale kiepsko z czasem.Dziękuję za życzenia
____________________
Justa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies