Gdzie jesteś » Forum » Domowe » Hortensja

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensja

agar 19:14, 23 mar 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 22
Witam, bardzo proszę doświadczone osoby o pomoc. Dwa tygodnie temu dostałam hortensje, nie mam pojęcia co to za odmiana. Na początku wszystko było z nią ok, po kilku dniach zauważyłam że usychają brzegi liści, później kwiaty. W związku z tym moje pytanie czy ona przekwita czy jest chora?




Z góry przepraszam, jeżeli w nieodpowiednim miejscu utworzyłam wątek, jestem tu nowa.
____________________
Aga 19:33, 23 mar 2014


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam ja także posiadam taka hortensje ale z moja jest ok trzymam ja w chlodnym miejscu i staram sie aby miala cały czas wilgotno.Nie dawno na forum takze zwrocilam sie z takim pytaniem jaka to hortensja i odpowiedziano mi ze jest to ogrodowa hortensja i tyle.Swoja hortensje tez otrzymalalm dwa tygodnie temu
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Gardenarium 19:34, 23 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mamy ogromny wątek o hortensjach, wklej tam post.

Ona usycha a nie jest chora, potrzebuje na gwałt wodyyyyyyyy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/87-nasze-hortensje-urzekajace-kwiatami-przez-dlugi-okres
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies