Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 08:06, 11 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kanutka, Beatko dziękuję. Staram się jak mogę. Zamiast sprzątać w domu na święta to ja siedzę w ogrodzie i dłubię a później nie mogę się ruszyć w domu z bólu. Ale trudno ja wolę dłubać w ogrodzie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Tusiala 12:58, 11 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Witaj, przyszłam na rewizytę Twoja działka tak duża jak moja. Sporo mamy ciągle pracy, prawda? Ale Twój ogród jest już o wiele dojrzalszy od mojego. Może to te dorosłe drzewa dają taki efekt? I widzę cały zagospodarowany. Ja jeszcze nie mam połowy a to co mam zmieniam.
Kulki bukszpanowe rewelacyjne dostałaś
Rzeczywiście jednorocznych to masz masę ale ja też je lubię. Będę zaglądać
dorciabe 16:47, 11 kwi 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia super zakupy poczyniłaś Nie miałam pojęcia że pod zamkiem takie wypasione buksiki mają Ja rośliny kupuję głównie w szkółce w Świdniku.
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Kanutka 14:01, 12 kwi 2014


Dołączył: 04 lis 2013
Posty: 37
Co ciekawego upolowałaś dzisiaj na targu pod zamkiem?
____________________
Gocha 14:07, 12 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
No niestety znowu nakupowałam sporo. Miałam dokupić 1 duży bukszpan a kupiłam 2 , oprócz tych dużych jeszcze 6 mniejszych. Kupiłam 10 szt, host bo wszystkie w ogrodzie zeżarły mi nornice., Jezszcze troche lawendy i sporo różnych bylin białych i niebieskich.I nastawiłam zupę i idę do ogrodu teraz.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mille 14:23, 12 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Małgosiu, to zaszalałaś z zakupami. Skuszona Twoją relacją byłam dziś i ja na targu, ale tylko "przelotem", bo mnie czas gonił i niestety nic nie kupiłam, ale ciekawość zaspokoiłam, to najażniejsze Gdzieś mi się rzucił w oczy jeden samotny duży bukszpan, to pewnie pozostałość po Twoich zakupach, haha. Czy Twoja lawenda była może podpisana? Szukam Hidcote blue.. (może inne lublinianki gdzieś widziały? Pozdrawiam.
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Kanutka 15:48, 12 kwi 2014


Dołączył: 04 lis 2013
Posty: 37
Mille napisał(a)
Małgosiu, to zaszalałaś z zakupami. Skuszona Twoją relacją byłam dziś i ja na targu, ale tylko "przelotem", bo mnie czas gonił i niestety nic nie kupiłam, ale ciekawość zaspokoiłam, to najażniejsze Gdzieś mi się rzucił w oczy jeden samotny duży bukszpan, to pewnie pozostałość po Twoich zakupach, haha. Czy Twoja lawenda była może podpisana? Szukam Hidcote blue.. (może inne lublinianki gdzieś widziały? Pozdrawiam.


Milenka, odpisałam u Ciebie.
____________________
Kanutka 15:49, 12 kwi 2014


Dołączył: 04 lis 2013
Posty: 37
Gocha napisał(a)
No niestety znowu nakupowałam sporo. Miałam dokupić 1 duży bukszpan a kupiłam 2 , oprócz tych dużych jeszcze 6 mniejszych. Kupiłam 10 szt, host bo wszystkie w ogrodzie zeżarły mi nornice., Jezszcze troche lawendy i sporo różnych bylin białych i niebieskich.I nastawiłam zupę i idę do ogrodu teraz.


To zaszalałaś
To po całym dniu pracy w ogrodzie, prosimy o fotki
____________________
asica 19:00, 12 kwi 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3836
No właśnie, jest jeden sposób, żeby oprzeć się ogrodowym zakupom ... zostać w domu hehe. Ja miałam nic nie kupować, ale chociaż tymianek przyniosłam dziś z rynku.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Mirella 19:09, 12 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Gocha napisał(a)
No niestety znowu nakupowałam sporo. Miałam dokupić 1 duży bukszpan a kupiłam 2 , oprócz tych dużych jeszcze 6 mniejszych. Kupiłam 10 szt, host bo wszystkie w ogrodzie zeżarły mi nornice., Jezszcze troche lawendy i sporo różnych bylin białych i niebieskich.I nastawiłam zupę i idę do ogrodu teraz.


Dobre...Ja też tak samo, przecież tydzień temu kupiłam lawendy,tym razem też lawendy, jeszcze jeden żagwin bo mało było , bratki, ciekawe ile jeszcze tych lawend kupie
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies