Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 09:11, 29 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgnieszkaW napisał(a)
Konrad, dawaj fotki, to od razu będzie wiecej wpisów Na Ogrodowisko chyba się nie pogniewałaś? Pozdrawiam
fotek nie mam juz bo nie mam co pokazywać Na ogrodowisko sie nie obraziłem bo ogrodowisko samo weryfikuje No ale cóż życie jest brutalne i trzeba sie do tego przyzwyczaić.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
renatamama3 09:13, 29 paź 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kondziu ,co ty znowu wymyśliłeś ,jestem pewna ,że to jesienna mgła tak cię nastraja .pozdrówka
ps.jak tam Alfa
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
AgnieszkaW 09:17, 29 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kondzio napisał(a)
fotek nie mam juz bo nie mam co pokazywać Na ogrodowisko sie nie obraziłem bo ogrodowisko samo weryfikuje No ale cóż życie jest brutalne i trzeba sie do tego przyzwyczaić.


???
A nie pomyślałeś, że jesienią ludzie zabiegani i czasu nie mają na częste wpisy (sama tak mam)? Zimą nadrobią Głowa do góry
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kondzio 09:19, 29 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
renatamama3 napisał(a)
Kondziu ,co ty znowu wymyśliłeś ,jestem pewna ,że to jesienna mgła tak cię nastraja .pozdrówka
ps.jak tam Alfa
wiedzialem ze ktos tak napiszesze ale to prawda nie bede robił żadnych wywodów bo to nie o to chodzi i tak za duzo o sobie napisałem deprechę juz dawno mam za soba bo zostawiłem ja razem z moim starym ogrodem hi hi hi hi Z Alfo jest super ale za to kot mi zmarł wczoraj
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mirka 09:23, 29 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kondzio napisał(a)
jak bede jeszcze na ogrodowisku to pewnie ze pokaze
Jak to jak będziesz?nie strasz nasPozdrawiam w ten jesienny słoneczny dzień . Edit: doczytałam o kotku szkoda długo go miałeś? A co do wpisów to zobacz ile osób do mnie zagląda mało ale ja lubię zaglądać do ulubionych ogrodów jednym z nich jest twój :
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
iwonadm 09:23, 29 paź 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
co tam za jesienna depresyjka
na rozpogodzenie
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Kondzio 09:24, 29 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgnieszkaW napisał(a)


???
A nie pomyślałeś, że jesienią ludzie zabiegani i czasu nie mają na częste wpisy (sama tak mam)? Zimą nadrobią Głowa do góry
to nie tylko o to chodzi nie chce juz tego wyciągać bo nie które osoby mogą sie obrazić a te go nie chce
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 09:25, 29 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mirka napisał(a)
Jak to jak będziesz?nie strasz nasPozdrawiam w ten jesienny słoneczny dzień
ja was nie straszę Mirą prześlij mi adres na pw czekam jeszcze na biała jazmiankę az sie wysuszy u nas mgła
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 09:27, 29 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
iwonadm napisał(a)
co tam za jesienna depresyjka
na rozpogodzenie
wlasnie nie mam deprechy zostawiłem ja w starym ogrodzie a za roze dziekuje 10 nowych juz posadziłem czekam jeszcze na roze z niemieckiej szkółki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
renatamama3 09:35, 29 paź 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kondzio napisał(a)
wiedzialem ze ktos tak napiszesze ale to prawda nie bede robił żadnych wywodów bo to nie o to chodzi i tak za duzo o sobie napisałem deprechę juz dawno mam za soba bo zostawiłem ja razem z moim starym ogrodem hi hi hi hi Z Alfo jest super ale za to kot mi zmarł wczoraj



Kondziu ,każdy ma takie dni, tygodnie ,że ma dość,Ja też tam mam ,uwierz.Ten rok ,jet dla mnie Ciężki ,śmierć koleżanki potem babci ,a tu trzeba dalej jakoś funkcjonować .Staram się ,cieszyć drobnostkami ,choćby dwoma godzinami słonka ,które wczoraj się pokazało .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies