Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

popcorn 12:44, 29 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nowe róże bendom! super miłego!
____________________
Mój nowy ogródek
Kondzio 12:47, 29 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kasial napisał(a)
Witaj Kondzio
Chwilę człowieka nie było i co ja paczam? Nie wiesz czy wytrzymasz do wiosny na O.?!?!? Musisz tu być, chcę zobaczyć Twoje 1600 cebul!! Poza tym Twój ogród mnie "natchniewa"
Mój watek idzie powoli, ogród się dopiero tworzy, może kiedyś będzie.
Mirka napisała, że lubi zaglądać do ulubionych ogrodów i ja mam dokładnie tak samo. I również Twój jest jednym z nich. Przynajmniej mam wzór do naśladowania
Pozdrawiam i promyk słońca zostawiam
dzieki ale odniosłem wrażenie ze na forum juz nie m takiej atmosfery jak byla jak sie zalogowałem niestety ale miło ze ci sie podoba moj ogrod i wątek napewno nie chce z tak uciekać bo kofam to miejsce ale ludzie powinni bardziej sie szanować i myślec co do kogo piszą bo komuś mozna tym zrobić przykrość Ja wiem ze nie mamy czasu ale uszanujmy kogoś kto wstawia zdjecia nawet uśmieszkiem bo ta osoba traci czas a chce sie podzielić z wami ogrodem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mirella 13:37, 29 paź 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
zostawiam kilka uśmiechów, mam czas to wstawiam
choruję sobie trochę, podziwiam nieustannie Twój ogród w różnych odsłonach.
Zostawiam pozdrowienia.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
renatamama3 14:17, 29 paź 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Kondzio napisał(a)
wczoraj było ładnie i zrobiłem sporo w ogrodzie dzisiaj tez jest ładnie ale w pracy życie nie jest łatwe niestety ja tez miałem ciężki ostatnie lata straciłem sporo osób mi bliskich ale ogrod mi pomaga funkcjonować nie wiem co bedzie jak nie bede mógł w nim w ogóle pracować


Konrad ,daleko Ci do wieku w którym nie będziesz mógł w nim pracować ,hi,hi ,moja babcia do 80 sadziła roślinki ,warzywka siała .
Wiosna tuż ,tuż ,będzie lepiej ,też mnie smutek ogarnia ,ale teraz taki czas nadchodzi ,strata tych bliskich osób w tym czasie jakoś bardziej boli ,i przez to więcej rzeczy nas denerwuje.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
AsiaK_Z 14:21, 29 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Kondzio napisał(a)
dzieki ale odniosłem wrażenie ze na forum juz nie m takiej atmosfery jak byla jak sie zalogowałem niestety ale miło ze ci sie podoba moj ogrod i wątek napewno nie chce z tak uciekać bo kofam to miejsce ale ludzie powinni bardziej sie szanować i myślec co do kogo piszą bo komuś mozna tym zrobić przykrość Ja wiem ze nie mamy czasu ale uszanujmy kogoś kto wstawia zdjecia nawet uśmieszkiem bo ta osoba traci czas a chce sie podzielić z wami ogrodem


Kondziu, może atmosfera się zmieniła, bo jest po prostu więcej osób? Nie wiem. Prawdą jest, że niekiedy zapominamy się i jednym słowem możemy zranić drugiego Człowieka. Czas, ciągle go mało... to prawda, smutna prawda.
Dlatego bądźmy tutaj, na Ogrodowisku, piszmy do siebie, wspierajmy się, dzielmy się konstruktywnymi radami, cieszmy się każdą chwilą.

Przykro mi z powodu kota.
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
hanka_andrus 14:52, 29 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No co ja widzę? Chwilkę Ciebie z oczu spuścić juz przemyśliwujesz o "głupotach".
Atmosferę sami sobie robimy w mózgu. Nikt świadomie nie dołuje tu drugiego, a że czasami nie ma odzewu na wpisy? To tylko przez gapiowstwo albo brak czasu.
Jeżeli Tobie kiedys nie odpowiedziałam, to wybacz i nie dąsaj się. W moim wieku demencja już się czepia, to może i do mnie się przykleiła?

Zaglądam, hiham, kibicuję, i o żadnym odejściu słyszeć nie chcę. Kotka żałuję, a na smutki znajdziesz drugiego, w schroniskach tego pełno.
Buźkam i macham, i lecę dalej do roboty.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mira 15:13, 29 paź 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Kondzio napisał(a)
wczoraj było ładnie i zrobiłem sporo w ogrodzie dzisiaj tez jest ładnie ale w pracy życie nie jest łatwe niestety ja tez miałem ciężki ostatnie lata straciłem sporo osób mi bliskich ale ogrod mi pomaga funkcjonować nie wiem co bedzie jak nie bede mógł w nim w ogóle pracować

to będziesz czytac ogrodowisko tak jak ja
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
cyma2704 16:25, 29 paź 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Konrad, Ogrodowisko odkryłam jak było na nim kilkanaście ogrodów. Przez dwa lata czytałam wszystkie wpisy, pozwalało mi to przeżyć beznadziejny okres w moim życiu. Pewnie, że atmosfera się zmieniła, pomijam to co mi przeszkadza i dalej poczytuję co mi odpowiada. Mało piszę, bo nie mam swojego wątku i trochę czuję się jak intruz.
Teraz jak próbuję tworzyć własny, podpatruję rozwiązania kilku osób, Twoje też, bo tworzysz ogród, którego atmosfera jest mi bliska.
Pocieszam po stracie, też wiele lat mieliśmy kotki.
Pozdrawiam ciepło, szkoda życia na smutki.

____________________
Sonia
polinka 16:37, 29 paź 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kondziu macham mocno i mam nadzieję, że odgonię choć trochę Twoje smutki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
AgnieszkaW 16:45, 29 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Widzisz Konrad, ile przyjaznych wpisów? Kotka szkoda, dobrze, że z piesiem wszystko dobrze
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies