Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Ewa777 17:25, 12 sie 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Cudne zdjęcia gości Dawno nie widziałam zdjęć z Waszego ogrodu. Tu jak zawsze same cudowności. Muszę zakupić Magnolię Artykuł w sierpniowym numerze?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kondzio 23:10, 12 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pszczelarnia napisał(a)


Tego zakątka nie znałam.

Jakie drzewko jest na 2. zdjęciu na 1. planie z sercowatymi liśćmi?


Sylwia ma rację, to judaszowiec kanadyjski, który kupowaliśmy przez Internet jako 50 cm sadzonkę. Już dwukrotnie kwitł wiosną i ma ponad 3 metry
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 23:13, 12 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)
a niemieckie??


W tym roku byliśmy w ogrodach holenderskich i angielskich, z niemieckich jedynie w ogrodzie Karla Foerstera, z którego już robiliśmy fotorelację, a zakupami chwalić się nie będziemy, bo to wstyd
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 23:15, 12 sie 2016


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ewa777 napisał(a)
Cudne zdjęcia gości Dawno nie widziałam zdjęć z Waszego ogrodu. Tu jak zawsze same cudowności. Muszę zakupić Magnolię Artykuł w sierpniowym numerze?


We wrześniowej Magnolii, dostępnej w sprzedaży od 11 sierpnia. Artykuł pt."Cztery pokoje"
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Donia72 14:34, 13 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kondzio napisał(a)


We wrześniowej Magnolii, dostępnej w sprzedaży od 11 sierpnia. Artykuł pt."Cztery pokoje"


No to mus kupić
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
sierika 21:39, 14 sie 2016

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Kondziu, obejrzałam fotki od wiosny i pełen zachwyt, jak zwykle, czasem dobrze gdy goscie robią fotki, zawsze to inne trochę spojrzenie i mozna zobaczyć inne piękne ujęcia, których do tej pory nie pokazywałeś....
kurki zdrowo się chowają, tylko zbyt mało warzywnik pokazujesz, nie daj się prosić.....
Magnolię juz kupiłam, jakże inaczej......
____________________
EwaSierika
21:54, 14 sie 2016
sprzedaż gazety wzrośnie ...kupiłam i ja choc juz od dawna kupuje tylko Gardenersa....kiedys kupowałam duzo ogródkowych gazet ...a teraz wole kupowac rosliny


PS. jak dla mnie to całe wydanie o waszym ogrodzie powinno byc ...a nie kilka zdjęc na krzyz ...choc zdjecia atrakcyjne są i rabaty zostały ładnie pokazane

Kiedy Maja?
an_tre 21:56, 14 sie 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Kondzio napisał(a)
Zapraszamy do bieżącej Magnolii (wrzesień 2016) jest artykuł o naszym ogrodzie
Kondzio cóż za miła wiadomość gratulacje
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
adom1206 22:05, 14 sie 2016

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Żeby nie było że tylko fb.Oszalałam.Spać nie będę mogła.ochy i achy zostawiam.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
mira 00:01, 16 sie 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Magnolię dziś kupiłam i nawet miałam chwilkę na spokojnie pospacerować po Waszym ogrodzie. Piękne zdjęcia ta Pani zrobiła , fajne ujęcia. Oczywiście chciałby się więcej ale i tak jak na możliwości gazety jest dużo - gratulacje.

Zastanawiam mnie jedna fotka, macie niższego kłosowca od pysznogłówki ? w tym roku tez tak a może te niebieskie kłosowce są niższe od białych bo u mnie na odwrót.

No i o astrach tez nic nie było i widać ich też na rabatach nie za bardzo.
Za to pracę Konrada na rabatach widać .

Jak sobie pomyślę jaki będziecie mieć za rok warzywnik - ...już zazdroszczę

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies