Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 19:07, 15 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kacha123 napisał(a)


Ela - ja chętna zawsze! Jak to zabrzmiało!

No mam nadzieję ,że zabrzmiało dobrze ... Oczywiście chodzi mi o spotkanie a nie moje leżenie plackiem .. W każdym razie , jeśli mi już chodzą spotkania po głowie to znaczy sie ,że powolutku zdrowieję .. Tylko tak myśle , czy spotkanie np w Katowicach, czy na przykład u Żurka...tam jest i ogród i mała knajpka.. Albo na giełdzie w Tychach : zakupy i wspólna kawa
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:10, 15 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
jazzy napisał(a)

Nie jest zbyt późno na promanal


Jazzy ... Znów nowy awatarek ja Kochana już za Tobą nie nadążam ale lubiłam te piękne tajemnicze z częściowo zasłoniętą twarzą zawsze się nimi zachwycałam
Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kacha123 19:12, 15 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Że ja chętna zawsze źle zabrzmiało! Prostuję, że do spotkań. My też po choróbsku, ale ja już latam. Mnie obojętne gdzie, ważniejsze kiedy.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
gierczusia 19:13, 15 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)
Cześć Elu
No teraz to już wiem na pewno, że wiosna! Wszyscy jakieś kwiatuchy pokazują, a u Ciebie w dodatku Zuza już gania Super taki widok!
.....pozdrówki wiosenne zostawiam dla Ciebie i Zuzy...

ps: Muszę przypomnieć sobie co powinnam była opryskać, bo ja jeszcze nic nie robiłam
Tak jakoś wyszło...nie jest jeszcze za późno na promanal?

Czeeeeeść Pszczółko tęskniłam .....dobrze ,że juz jesteś
Widok Zuzy zaskoczył i mnie miałam jakieś niecne plany ,że sobie rodki owadofosem rąbnę kiedy jeszcze jaszczury śpią ( coby mi się nie potruły ) a tu nie zdążyłam , bo Zuza już miała pobudkę

A Ty miedzianu nie stosujesz ??...Bo ja już jestem po ,a przed Promanalem

Ściskam mmoooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:16, 15 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kacha123 napisał(a)
Że ja chętna zawsze źle zabrzmiało! Prostuję, że do spotkań. My też po choróbsku, ale ja już latam. Mnie obojętne gdzie, ważniejsze kiedy.

Nieeeeee no właśnie dobrze z tą " chętnością " zabrzmiało
A tak na serio .. No przeca wiadomo o co chodzi a kiedy to spotkanie ?? Hmmmm...no nie wiem, pewnie w jakiś łikend i to zanim zaczniemy szaleć świątecznie ... No albo po świętach
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 19:20, 15 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Elciu pozdrawiam zza miedzy zdrówka i siły na prace ogrodowe
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
gierczusia 19:23, 15 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
baraga1904 napisał(a)
...opitolilas jej ogon?

Noooo ba degażówkami ... I zafarbowałam grzywkę na różowo
A tak na serio...ogon straciła w ubiegłym sezonie , teraz powolutku jej odrasta . Jaszczury odrzucają ogon (który jeszcze trochę potem skacze) kiedy są w dużym niebezpieczeństwie...liczą na to ,że drapieżnik rzuci się na ogon a nie na nią
Ps.żal mi bardzo ,że nie mogłam sie z Wami spotkać



Kindzia napisała
A dlaczemu ma taki krótki ogonek????? Co jej zrobiłaś...


Kaśku tu powyżej opowiedziałam Adze całą historię
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:25, 15 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Elciu pozdrawiam zza miedzy zdrówka i siły na prace ogrodowe


Cześć Joluś Również pozdrowienia za miedzę śle za życzonka zdrówka baaardzo dziękuję , bo teraz to mi nic kompletnie innego nie trzeba ..dziś pierwszy raz do netu siadłam , to znaczy ,że naprawdę byłam baaardzo chora
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 19:27, 15 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Cos kobitko na wzmocnienie musisz brac ....nie tylko nalewke mam na mysli kup jakis tran czy cós
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
gierczusia 19:38, 15 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Eluś, witam i o zdrówko pytam Jak tam już lepiej?
Czytam, że imprezka się udała mimo choróbska, to bardzo dobrze
Myślę, że u takiej wesołej gospodyni każdy będzie się dobrze bawił

Cześć Ewciu .. Zdrówko nadal do bani choć dziś jest pierwszy dzień kiedy jest mi lepiej co do imprezki , to ja już taka byłam stęskniona za moimi przyjaciółmi ,że stwierdziłam ,że juz nic nie przekładam eMuś mi pomógł , bo bez tego nie dałabym rady . A czy się dobrze bawili ??? Hmmmm...no mam nadzieję ,że tak

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies