Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 21:02, 09 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
eda napisał(a)
Elcia macham łapkami z pozdrowieniami zdrówka życzę i czytam wesołe teksty cmok na dobrą noc
Jazzy napisała
zdrówka
Kacha 123 napisała
udanej imprezki


Dziewczyny Kochane jesteście .. Za życzenia i troskę dziękuję walczę jak leff z tym swoim choróbskiem , mam nadzieję ,że mi wnet przejdzie na imprezkę czekałam od stycznia i powiedziałam chłopu (na koncepcję zmiany terminu z powodu choroby ),że prędzej się będę po tej kuchni czołgać niż odwołam zabawę smak miałam chyba z leksza popsiuty ze względu na ten katar , ale nikogo zdaje się nie otrułam .... Bożeszzz, Beatka z Miniformatu sie nie odzywa.......
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:05, 09 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Lecz się więc bidulo

Staram się jak mogiem ale jak mi dziś lekarka powiedziała ,że ma jeszcze 3 dni zwolnienia i mam w tym czasie se załatwić laryngologa z funduszu to mało jej śmiechem nie zabiłam
Tzn ,że jeszcze ciut poczucia humoru mi zostało
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:08, 09 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)


Gdzież byśmy śmieli[[[[zamęczyć chorowitka - przypuszczenia właścicielki wątku ]]] Ela wyglądała całkiem kwitnąco, jak to na wiosnę


Anita .. Plizzz .. Jak pól zwłoki mogą wyglądać kffitnąco , to ja nie fiemmm
Ściskam mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Enya73 21:08, 09 mar 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Melduję, że wszystko było smaczne, zwłaszcza krewetkowa sałatka i ciasto prima sort.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
gierczusia 21:18, 09 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Eluś tyś taka chora? Zdrowiej Kochana bo wiosna tush tush. W tym wątku już było wszystko, np. trup teraz czas na kajdanki. No ładnie. Spotkań wszelakich zazdraszczam, ale może kiedyś... Tak czy siak, jak już siadają mi baterie szukam Mikroogrodu, poczytam i zaraz mi lepiej. Sebkowe "ufaflunienie" jest boskie Pozdrawiam Cię serdecznie

Masz rację Asiu wiosnę juz czuć w powietrzu dziś się nawet zmobilizowałam i zrobiłam oprysk miedzianem , bo przecież wnet bym nie zdążyła z tym i z promanalem..było całkiem przyjemnie

Czy lepszy trup czy kajdanki to już musisz sama zdecydować ale mnie cieszy ,że Ci rozrywki dostarczam ojjj, bardzo cieszy
Spotkaniami się nie martw zobaczysz , jak ruszy lawina , to nie będziesz umiała przestać i okaże się ,źe przeca wsędzie jest w zasadzie blisko napisz w spokoju tą pracę a potem..hulaj dusza
Ufaflunienie jes naprawdę perełką myśle ,że w wielu regionach bądz rodzinach są takie śmieszne słówka .. Pamiętam jak na studiach byłam w pokoju z koleżanką z Głubczyc. Ona z kolei rozwaliła nas nazwami "części " damskich i męskich : piśka i pisiorek .. Do dziś kiedy się spotykamy z kimś ze studiów to te słówka mamy na tapecie

Ściskam równie mooocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:20, 09 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Melduję, że wszystko było smaczne, zwłaszcza krewetkowa sałatka i ciasto prima sort.

Noo to dzięki Boguuuu .. Bo jak zobaczyłam minę Seby jak pierwszy raz spróbował doprawiony odpowiednio ( przynajmniej według mnie ) farsz do jajek to już wiedziałam ,źe mam tum razem poważny problem smakowy
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:24, 09 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewa004 napisał(a)

Byłam z moim babińcem wioskowym w ilości 13 sztuk na Greju
Ale była jazda
Film ...hmmm ..moze byc

"Babiniec wioskowy " wyszedł Ci świetnie mnie chciały moje dziewczynki z klasy przekabacić,żebym z nimi poszła też mają koncepcje jak to piętnastki

Wszyscy , którzy widzieli tylko film a nie czytali książki to mówią ,że całkiem fajny i tak se myślę ,źe mnie chyba tez te oczekiwania zabiły
Tez skład widowni był raczej kobiecy ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:27, 09 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A ja oprócz różnych fajnych prezentów urodzinowych dostałam również ciemiernika podróżnika , co to przyjechał do mnie specjalnie aże z Gardenii noo i dziś , ponieważ mi troszku lepiej ,włączyła mi się żyłka upychacza .. Robiłam ciemiernikowi przymiarki.....

Zobaczcie
Ze skimmią kwitną w tym samym czasie a i kolor kwiatów jest bardzo podobny



Z bronze form też mi się podoba .. A ponieważ ma on z tej rabaty pójść aut , to mogę połączyć obie koncepcje i mieć i skimmię i bronze form i ciemiernika w jednym miejscu ciekawe czy nie przekombinuję ??


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasya 21:28, 09 mar 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
gierczusia napisał(a)

Dzięki wielkie za troskę Gośku .. ale ND czyli ..nadal dooopiato .. Po zapaleniu tchawicy dołączyło sie jeszcze zapalenie ucha a w zasadzie to uszu no i jeszcze muszę w domku siedzieć....


Oj bardzo niefajnie...
Przesylam usciski
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kacha123 21:41, 09 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Witaj Śmieszko. Kuruj się, bo u Jolki sezon plażowy już jest!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies